- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Řetězy, rozety, kolečka
- Řetězy
- 525
- DID 525VX3G&B-100 řetěz zlatá (100 článků) X-RING rozpojený + spojka (DID525VX3G&B-100)
DID 525VX3G&B-100 řetěz zlatá (100 článků) X-RING rozpojený + spojka (DID525VX3G&B-100)
- Akce
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
DID 525VX3G&B-100 řetěz zlatá (100 článků) X-RING rozpojený + spojka (DID525VX3G&B-100)Externí sklad 11 609 Kč1 330 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Společnost D.I.D® je nejdůvěryhodnější značkou hnacích řetězů v motocyklovém průmyslu od roku 1933. Co pohání vás?
| Max. objem válců: | 1,000 cm³ |
|---|---|
| Pevnost v tahu: | 4491 kg (9980 lbs) |
| Váha: | 1841 g (4.09 lbs) |
| Těsnění: | X-Ring |
| Index životnosti: | 4000 |
| Délka článku: | 22 mm (0.866") |
| Průměr článku: | 5.51 mm (0.217") |
| Tloušťka vnitřní strany: | 2.2 mm |
| Tloušťka vnější strany: | 2.2 mm |
Nakupujte kvalitní řetězy D.I.D® 525VX3 pro motocykly na Moto-kvalitne.cz
Parametry
VýrobceDID
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)