- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
DoMINO řidítka hliníková ALBERTO BAROZZI 22mm low s hrazdou barva černá
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
DoMINO řidítka hliníková ALBERTO BAROZZI 22mm low s hrazdou barva černáExterní sklad 2 ks1 909 Kč/ ks1 578 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Technická specifikace
DOMINO ohyb Cross – řidítka 22 mm bez středové rozpěry, barva černá.
Rozměry
| AŠířka | 780 mm |
| BVýška | 95 mm |
| CPřevýšení (rise) | 95 mm |
| DŠířka upnutí | 200 mm |
| ESweep (odklon) | 50 mm |
| FDélka pro ovladače | 150 mm |
| BvVertikální výška | 95 mm |
| Pullback (stažení dozadu) | 45 mm |
| Průměr trubky | 22 mm |
| Tloušťka stěny | 2,5 mm |
| Hmotnost | 280 g |
Materiál a provedení
- Materiál: Hliník
- Povrchová úprava: Eloxované
- Barva: Černá
Vlastnosti
- ✕ Bez středové rozpěry
- ✓ Možnost dovybavení středovou rozpěrou
- ✓ Vroubkovaný konec na straně spojky pro lepší přilnavost manžety
- ✓ Tryskáno kuličkami (shot peened) pro vyšší únavovou pevnost
Vhodné použití
Univerzální řidítka s upnutím 22 mm. Často používáno na: enduro, motokros, supermoto.
Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceDOMINO
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)