- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
ACCEL řidítka hliníková STREETFIGHTER (22,2mm) barva zlatá
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
ACCEL řidítka hliníková STREETFIGHTER (22,2mm) barva zlatáExterní sklad > 4 ks629 Kč/ ks520 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Technická specifikace
ACCEL – řidítka 22,2 mm (7/8") bez středové rozpěry, barva přírodní hliník.
Rozměry
| AŠířka | 740 mm |
| BVýška | 200 mm |
| CPřevýšení (rise) | 75 mm |
| DŠířka upnutí | 200 mm |
| ESweep (odklon) | 45 mm |
| FDélka pro ovladače | 150 mm |
| BvVertikální výška | 125 mm |
| Pullback (stažení dozadu) | 90 mm |
| Průměr trubky | 22,2 mm (7/8") |
| Tloušťka stěny | 3,2 mm |
| Hmotnost | 485 g |
Materiál a provedení
- Materiál: Hliník 6061-T6
- Povrchová úprava: Eloxovaný povrch
- Barva: Přírodní hliník
Vlastnosti
- ✕ Bez středové rozpěry
- ✓ Možnost dovybavení středovou rozpěrou
- ✓ Vroubkovaný konec na straně spojky pro lepší přilnavost manžety
- ✓ Tryskáno kuličkami (shot peened) pro vyšší únavovou pevnost
Vhodné použití
Univerzální řidítka s upnutím 22,2 mm (7/8"). Často používáno na: univerzální pro většinu motocyklů.

ACCEL
Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceACCEL
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)