- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
SCAR závodní řidítka s hrazdou 28,6mm model STEWART/VILLOPOTO barva černá houba CZARNY/žlutá fluorescenční
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
SCAR závodní řidítka s hrazdou 28,6mm model STEWART/VILLOPOTO barva černá houba CZARNY/žlutá fluorescenčníExterní sklad 2 ks2 659 Kč/ ks2 198 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Technická specifikace
SCAR ohyb Vysoká ohyb – řidítka 28,6 mm (1 1/8") bez středové rozpěry, barva žlutá.
Rozměry
| AŠířka | 800 mm |
| BVýška | 95 mm |
| CPřevýšení (rise) | 85 mm |
| DŠířka upnutí | 240 mm |
| ESweep (odklon) | 45 mm |
| FDélka pro ovladače | 190 mm |
| BvVertikální výška | 95 mm |
| Pullback (stažení dozadu) | 65 mm |
| Průměr trubky | 28,6 mm (1 1/8") |
| Tloušťka stěny | 2,9 mm |
| Hmotnost | 485 g |
Materiál a provedení
- Materiál: Hliníková slitina 7075-T6
- Povrchová úprava: Anodizované
- Barva: Žlutá
Vlastnosti
- ✕ Bez středové rozpěry
- ✓ Možnost dovybavení středovou rozpěrou
- ✓ Vroubkovaný konec na straně spojky pro lepší přilnavost manžety
- ✓ Laserem značená polohovací mřížka pro přesné centrování
- ✓ Tryskáno kuličkami (shot peened) pro vyšší únavovou pevnost
Vhodné použití
Univerzální řidítka s upnutím 28,6 mm (1 1/8"). Často používáno na: Yamaha YZ, Yamaha YZF, Yamaha WR.
Křížové reference
SC9262Y, SCAR-S9262Y
Identifikátory
- EAN: 3700936126627

SCAR
Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceSCAR
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)