- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" přední SUZUKI RM-Z 250 07-, RM-Z 450 05-, (SUPERMOTO) RMX 450 s 09-, (9G/300-36) (54111-35G00; 54111-35G01) (50-865) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" přední SUZUKI RM-Z 250 07-, RM-Z 450 05-, (SUPERMOTO) RMX 450 s 09-, (9G/300-36) (54111-35G00; 54111-35G01) (50-865) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 17" přední SUZUKI RM-Z 250 07-, RM-Z 450 05-, (SUPERMOTO) RMX 450 s 09-, (9G/300-36) (54111-35G00; 54111-35G01) (50-865) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC Products OEM Replacement – sada špic, přední kolo 17", 36 ks, 9G/300mm, stříbrná, pro supermoto.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný, 3.5x0.6 |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Závit niplu | 3.5x0.6 |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Náboj | OEM |
| Typ použití | Supermoto |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Suzuki RM-Z 250 (2007-)
- Suzuki RM-Z 450 (2005-)
- Suzuki RMX 450 Z Supermoto (2009-)
| Nahrazuje OEM díly | 54111-35G00, 54111-35G01 |
| Nahrazuje díly | 50-865 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely Suzuki |
| Kompatibilní ráfek | 17" ráfek pro supermoto aplikace |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové švédské oceli
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro přední kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0865 |
| Interní kód výrobce | 50-865 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro přední 17" kolo motocyklů Suzuki RM-Z a RMX. Vyrobeno z kvalitní švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Před montáží doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Určeno pro supermoto aplikace s 17" ráfky. Před objednáním ověřte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku s rozměry niplů.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)