- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" zadní YAMAHA XT 660 R / X 04-18, XT 660 s TENERE 08-16 (9G/275-36) (5VK-F5304-00; 5VK-F5304-01) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" zadní YAMAHA XT 660 R / X 04-18, XT 660 s TENERE 08-16 (9G/275-36) (5VK-F5304-00; 5VK-F5304-01) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
89 Kč
/
ks
74 Kč
bez DPH
89 Kč
/
ks
74 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
249 Kč
/
ks
206 Kč
bez DPH
249 Kč
/
ks
206 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
539 Kč
/
ks
445 Kč
bez DPH
539 Kč
/
ks
445 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
229 Kč
189 Kč
bez DPH
229 Kč
189 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
1 299 Kč
/
ks
1 074 Kč
bez DPH
1 299 Kč
/
ks
1 074 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
499 Kč
/
ks
412 Kč
bez DPH
499 Kč
/
ks
412 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
1 109 Kč
/
ks
917 Kč
bez DPH
1 109 Kč
/
ks
917 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží8
špice s niply komplet. 17" zadní YAMAHA XT 660 R / X 04-18, XT 660 s TENERE 08-16 (9G/275-36) (5VK-F5304-00; 5VK-F5304-01) (CC PRODUCTS)Externí sklad 4 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 17" zadní YAMAHA XT 660 R / X 04-18, XT 660 s TENERE 08-16 (9G/275-36) (5VK-F5304-00; 5VK-F5304-01) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- YAMAHA XT 660 R 2004-2016
- YAMAHA XT 660 X 2004-2016
- YAMAHA XT 660 Z TENERE 2008-2016
- YAMAHA XT 660 ZA TENERE ABS 2011-2016
CC Products Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 17", 36 ks, 9G/275mm, stříbrná, pro adventure.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 275 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný, 3.5x0.6 |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Náboj | OEM |
| Typ použití | Adventure |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha XT 660 R (2004-2018)
- Yamaha XT 660 X (2004-2018)
- Yamaha XT 660 Z Tenere (2008-2016)
| Nahrazuje OEM díly | 5VK-F5304-00, 5VK-F5304-01 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Yamaha XT 660 |
| Kompatibilní ráfek | 17" ráfek pro modely Yamaha XT 660 |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 3,6×275 mm
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0605 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 17" modelů Yamaha XT 660. Špice z kvalitní švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Před montáží doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Zkontrolujte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku před instalací.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 8
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
89 Kč
/
ks
74 Kč
bez DPH
89 Kč
/
ks
74 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
249 Kč
/
ks
206 Kč
bez DPH
249 Kč
/
ks
206 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
539 Kč
/
ks
445 Kč
bez DPH
539 Kč
/
ks
445 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
229 Kč
189 Kč
bez DPH
229 Kč
189 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
1 299 Kč
/
ks
1 074 Kč
bez DPH
1 299 Kč
/
ks
1 074 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
499 Kč
/
ks
412 Kč
bez DPH
499 Kč
/
ks
412 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
1 109 Kč
/
ks
917 Kč
bez DPH
1 109 Kč
/
ks
917 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
Zboží zařazeno v kategoriích














.png)