- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) zadní 18 KAWASAKI KX/KXF 90-19, SUZUKI RMZ 250 04-06 barva stříbrná
HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) zadní 18 KAWASAKI KX/KXF 90-19, SUZUKI RMZ 250 04-06 barva stříbrná
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
2 439 Kč
/
ks
2 016 Kč
bez DPH
2 439 Kč
/
ks
2 016 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
2 499 Kč
/
ks
2 065 Kč
bez DPH
2 499 Kč
/
ks
2 065 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
1 719 Kč
/
ks
1 421 Kč
bez DPH
1 719 Kč
/
ks
1 421 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
959 Kč
/
ks
793 Kč
bez DPH
959 Kč
/
ks
793 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
1 319 Kč
/
ks
1 090 Kč
bez DPH
1 319 Kč
/
ks
1 090 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
1 269 Kč
/
ks
1 049 Kč
bez DPH
1 269 Kč
/
ks
1 049 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
339 Kč
280 Kč
bez DPH
339 Kč
280 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží8
HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) zadní 18 KAWASAKI KX/KXF 90-19, SUZUKI RMZ 250 04-06 barva stříbrnáExterní sklad 2 ks2 019 Kč/ ks1 669 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) zadní 18 KAWASAKI KX/KXF 90-19, SUZUKI RMZ 250 04-06 barva stříbrná je vhodný pro:
- KAWASAKI KX 1990-2019
- KAWASAKI KXF 1990-2019
Haan Wheels Reinforced Spokes – sada špic s niply, zadní kolo 18", 36 ks, 9G, zesílené, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,2 mm) |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Zesílené | Ano (heavy-duty) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Nerezová ocel |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Náboj | OEM |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Kawasaki KX (1990-2019)
- Kawasaki KXF (1990-2019)
- Suzuki RMZ 250 (2004-2006)
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek pro motokros |
Obsah balení
- 36 ks zesílených špic z nerezové oceli
- 36 ks niplů z nerezové oceli
- kompletní sada pro zadní kolo 18"
Dostupné varianty
- 25 2502 – zadní, 18", stříbrná, zesílené špice s niply pro Kawasaki KX/KXF a Suzuki RMZ
Identifikátory
| Katalogové číslo | 25 2502 |
Poznámky
Zesílené špice Haan Wheels pro zadní kolo 18" určené pro motokros. Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Doporučuje se použití Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu průměru otvorů v ráfku s niply. Určeno pro originální náboje uvedených modelů Kawasaki a Suzuki.

HAAN WHEELS
Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceHAAN WHEELS
Související zboží 8
0 hodnocení
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
2 439 Kč
/
ks
2 016 Kč
bez DPH
2 439 Kč
/
ks
2 016 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
2 499 Kč
/
ks
2 065 Kč
bez DPH
2 499 Kč
/
ks
2 065 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
1 719 Kč
/
ks
1 421 Kč
bez DPH
1 719 Kč
/
ks
1 421 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
959 Kč
/
ks
793 Kč
bez DPH
959 Kč
/
ks
793 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
1 319 Kč
/
ks
1 090 Kč
bez DPH
1 319 Kč
/
ks
1 090 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
1 269 Kč
/
ks
1 049 Kč
bez DPH
1 269 Kč
/
ks
1 049 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
339 Kč
280 Kč
bez DPH
339 Kč
280 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
Zboží zařazeno v kategoriích














.png)