  4. Accossato spojková páčka AL ACC HONDA CA 125 REBEL 95-96, CA 125 REBEL 80 KM/H 95-96, CB 125 R NEO SPORTS CAFE (CBF125NA) ABS 18-25, CB 250 F HORNET 96-01, CB 400 SF SUPER FOUR 99-01, CB 500 94-96, CB 600 F HORNET 98-06...
Accossato spojková páčka AL ACC HONDA CA 125 REBEL 95-96, CA 125 REBEL 80 KM/H 95-96, CB 125 R NEO SPORTS CAFE (CBF125NA) ABS 18-25, CB 250 F HORNET 96-01, CB 400 SF SUPER FOUR 99-01, CB 500 94-96, CB 600 F HORNET 98-06...
KompatibilitaDíl Accossato spojková páčka AL ACC je vhodný pro:Honda CA 125 Rebel 95-96Honda CA 125 Rebel 80 Km/h 95-96Honda CB 125 R Neo Sports Cafe (CBF125NA) ABS 18-25Honda CB 250 F Hornet 96-01Honda CB 400 SF Super Four 99-01Honda CB 500 94-96Honda CB 600 F Hornet 98-06Honda CB 600 S F2 Hornet S... celý popis
Dostupnost
Sklad dodavatele 2 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:772.00.19
EAN kód:AGS05
Výrobce:Accossato
V oblíbených Do oblíbených
  • Kompletní specifikace
  • Parametry
  • Hodnocení 0
    Sklad dodavatele 2 ks
    / ks
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl Accossato spojková páčka AL ACC je vhodný pro:
  • Honda CA 125 Rebel 95-96
  • Honda CA 125 Rebel 80 Km/h 95-96
  • Honda CB 125 R Neo Sports Cafe (CBF125NA) ABS 18-25
  • Honda CB 250 F Hornet 96-01
  • Honda CB 400 SF Super Four 99-01
  • Honda CB 500 94-96
  • Honda CB 600 F Hornet 98-06
  • Honda CB 600 S F2 Hornet S 00-03
  • Honda CB 750 F2 Seven Fifty 92-03
  • Honda CB 750 Nighthawk 91-92
  • Honda CB 900 F Hornet 02-06
  • Honda CB-1 400 F 89-90
  • Honda CB-X4 1300 DC 98-02
  • Honda CBF 600 S 04-07
  • Honda CBF 600 N 04-07
  • Honda CBF 600 SA ABS 04-07
  • Honda CBF 600 NA ABS 04-07
  • Honda CBR 250 R 11-14
  • Honda CBR 250 RA ABS 11-15
  • Honda CBR 250 RR 16
  • Honda CBR 600 F 99-07
  • Honda CBR 600 RR 03
  • Honda CMX 250 C Rebel 96-09
  • Honda MSX 125 13-16
  • Honda MSX 125 A ABS 17-20
  • Honda MSX 125 A Grom ABS 21-24
  • Honda NC 700 S 12-14
  • Honda NC 700 X 12-14
  • Honda NC 700 SA ABS 12-14
  • Honda NC 700 XA ABS 12-14
  • Honda NC 700 SD DCT ABS DCT 12-14
  • Honda NT 400 Bros 88-90
  • Honda NT 650 GT Hawk/Bros 88-90
  • Honda NT 700 V Deauville 06-13