Originální díl brzdové páčka HONDA C 125 A SUPER CUB ABS 18-25, CB 125 R NEO SPORTS CAFE (CBF125NA) ABS 18-25, CB 300 R NA NEO SPORTS CAFE ABS 18-25, CBR 125 R 13-19, CBR 125 RT 13-19, CBR 125 R 80 KM/H 13-15, CBR 125 RT 80 KM/H 13-15...
Přidáno do oblíbených
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl Originální díl brzdové páčka je vhodný pro:
- Honda C 125 A Super Cub ABS 18-25
- Honda CB 125 R Neo Sports Cafe (CBF125NA) ABS 18-25
- Honda CB 300 R NA Neo Sports Cafe ABS 18-25
- Honda CBR 125 R 13-19
- Honda CBR 125 RT 13-19
- Honda CBR 125 R 80 Km/h 13-15
- Honda CBR 125 RT 80 Km/h 13-15
- Honda CBR 125 RS Repsol 13-19
- Honda CBR 125 RS Repsol 80 Km/h 13-15
- Honda CBR 250 RR 16
- Honda CBR 300 RA ABS 14-17
- Honda CL 500 A ABS 23-25
- Honda MSX 125 13-16
- Honda MSX 125 A ABS 17-20
- Honda MSX 125 A Grom ABS 21-24
- Honda ST 125 A Dax ABS 22-25
- Honda Z 125 MA Monkey ABS 18-25