- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
RENTHAL řidítka 7/8 (22mm) MX HANDLEBAR SILVER/RED RC HIGH PADDED PADDED barva stříbrná/červená s chráničem
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
RENTHAL řidítka 7/8 (22mm) MX HANDLEBAR SILVER/RED RC HIGH PADDED PADDED barva stříbrná/červená s chráničemExterní sklad > 4 ks2 019 Kč/ ks1 669 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Technická specifikace
RENTHAL ohyb 187 – řidítka 22,2 mm (7/8") bez středové rozpěry, barva stříbrná.
Rozměry
| AŠířka | 800 mm |
| BVýška | 187 mm |
| CPřevýšení (rise) | 187 mm |
| DŠířka upnutí | 200 mm |
| ESweep (odklon) | 130 mm |
| FDélka pro ovladače | 180 mm |
| BvVertikální výška | 187 mm |
| Pullback (stažení dozadu) | 130 mm |
| Průměr trubky | 22,2 mm (7/8") |
Materiál a provedení
- Materiál: Hliníková slitina 7010
- Povrchová úprava: Anodizovaný
- Barva: Stříbrná
- V balení: chránič řidítek (bar pad)
Vlastnosti
- ✕ Bez středové rozpěry
- ✓ Možnost dovybavení středovou rozpěrou
- ✓ Vroubkovaný konec na straně spojky pro lepší přilnavost manžety
- ✓ Laserem značená polohovací mřížka pro přesné centrování
- ✓ Tryskáno kuličkami (shot peened) pro vyšší únavovou pevnost
Vhodné použití
Univerzální řidítka s upnutím 22,2 mm (7/8").

RENTHAL
Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceRENTHAL
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)