- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 12" přední KTM SX 50 04-13 10G/225-28 (451.09.071.129) (50-251) (CC PRODUCTS) -
špice s niply komplet. 12" přední KTM SX 50 04-13 10G/225-28 (451.09.071.129) (50-251) (CC PRODUCTS) -
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 12" přední KTM SX 50 04-13 10G/225-28 (451.09.071.129) (50-251) (CC PRODUCTS) -Externí sklad 1 ks1 409 Kč/ ks1 164 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 12" přední KTM SX 50 04-13 10G/225-28 (451.09.071.129) (50-251) (CC PRODUCTS) - je vhodný pro:
- KTM SX 50 LC 2006-2021
- KTM SX 50 FACTORY EDITION 2021-2022
- KTM SX 50 MINI 2009-2022
- KTM SX 50 2022-2023
CC Products OEM Replacement – sada špic, přední kolo 12", 28 ks, 10G/225mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 28 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 225 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 28 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 12" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM SX 50 (2004-2013)
| Nahrazuje OEM díly | 451.09.071.129 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely KTM |
| Kompatibilní ráfek | 12" přední ráfek pro KTM SX 50 |
Obsah balení
- 28 ks špic z nerezové oceli 10G x 225 mm
- 28 ks niplů
- kompletní sada pro přední kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0251 |
| Interní kód výrobce | 50-251 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední 12" kolo KTM SX 50 z let 2004-2013. Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Před montáží doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s vysokou pevností v tahu. Zkontrolujte kompatibilitu průměru otvorů v ráfku s velikostí niplů před montáží. Produkt je označen jako vyprodávaný.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)