- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" zadní HONDA XL 600 V TRANSALP 87-90 (9G/275-36) (426B0-mm9-000) (50-587) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" zadní HONDA XL 600 V TRANSALP 87-90 (9G/275-36) (426B0-mm9-000) (50-587) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 17" zadní HONDA XL 600 V TRANSALP 87-90 (9G/275-36) (426B0-mm9-000) (50-587) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 17" zadní HONDA XL 600 V TRANSALP 87-90 (9G/275-36) (426B0-mm9-000) (50-587) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HONDA XL 600 V TRANSALP 1987-1990
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 17", 36 ks, 9G/275mm, stříbrná, pro adventure.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 275 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Typ použití | Adventure |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda XL 600 V Transalp (1987-1990)
| Nahrazuje OEM díly | 426B0-MM9-000 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro Honda XL 600 V Transalp '87-'90 |
| Kompatibilní ráfek | 17" zadní ráfek pro Honda XL 600 V Transalp |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 3,6×275 mm
- 36 ks niplů
- montážní návod
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0587 |
| Interní kód výrobce | 50-587 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo Honda XL 600 V Transalp z let 1987-1990. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použití Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu otvorů v ráfku s velikostí niplů. Nahrazuje originální díl Honda 426B0-MM9-000.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)