- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" zadní HONDA XRV 750 AFRICA TWIN 90-03 (9G/275-32) (42612-MY1-405; 42613-MY1-405; 42611-MY1-405) (50-494) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" zadní HONDA XRV 750 AFRICA TWIN 90-03 (9G/275-32) (42612-MY1-405; 42613-MY1-405; 42611-MY1-405) (50-494) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 17" zadní HONDA XRV 750 AFRICA TWIN 90-03 (9G/275-32) (42612-MY1-405; 42613-MY1-405; 42611-MY1-405) (50-494) (CC PRODUCTS)Externí sklad > 4 ks2 329 Kč/ ks1 925 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 17" zadní HONDA XRV 750 AFRICA TWIN 90-03 (9G/275-32) (42612-MY1-405; 42613-MY1-405; 42611-MY1-405) (50-494) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HONDA XRV 750 RD04 AFRICA TWIN 1990-1992
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 17", 32 ks, 9G/275mm, stříbrná, pro adventure.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 275 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Typ použití | Adventure |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda XRV 750 Africa Twin (1990-2003)
| Nahrazuje OEM díly | 42612-MY1-405, 42613-MY1-405, 42611-MY1-405 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj Honda XRV 750 Africa Twin |
| Kompatibilní ráfek | originální 17" zadní ráfek |
Obsah balení
- 32 ks špic z nerezové oceli 3,6×275 mm
- 32 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0494 |
| Interní kód výrobce | 50-494 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo Honda XRV 750 Africa Twin z let 1990-2003. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Před montáží se doporučuje použít Loctite na závity. Před objednáním zkontrolujte velikost otvorů v ráfku - pokud neodpovídají standardním rozměrům niplů, může být nutná výměna za jiné velikosti.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)