- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" zadní SUZUKI RMZ 250 07-, RMZ 450 05-, RMX 450 s 09-, (8G/300-36) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" zadní SUZUKI RMZ 250 07-, RMZ 450 05-, RMX 450 s 09-, (8G/300-36) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
2 389 Kč
/
ks
1 974 Kč
bez DPH
2 389 Kč
/
ks
1 974 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
2 499 Kč
/
ks
2 065 Kč
bez DPH
2 499 Kč
/
ks
2 065 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
2 559 Kč
/
ks
2 115 Kč
bez DPH
2 559 Kč
/
ks
2 115 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
1 949 Kč
/
ks
1 611 Kč
bez DPH
1 949 Kč
/
ks
1 611 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží7
špice s niply komplet. 17" zadní SUZUKI RMZ 250 07-, RMZ 450 05-, RMX 450 s 09-, (8G/300-36) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 17" zadní SUZUKI RMZ 250 07-, RMZ 450 05-, RMX 450 s 09-, (8G/300-36) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- SUZUKI RM-Z 250 L 2014-2020
- SUZUKI RM-Z 250 2007-2019
- SUZUKI RM-X 450 Z 2010
CC Products Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 17", 36 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Rozložení | 18 vnitřních + 18 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 17" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Suzuki RMZ 250 (2007-)
- Suzuki RMZ 450 (2005-)
- Suzuki RMX 450 Z (2009-)
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Suzuki |
| Kompatibilní ráfek | 17" zadní ráfek pro motocross |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo 17"
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0046 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 17" motocyklů Suzuki RMZ a RMX. Špice vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Před montáží doporučujeme použití Loctite na závity niplů. Specifikace (8G/300-36) označuje průměr špic 4,0 mm (8 gauge), délku 300 mm a celkový počet 36 špic. Vhodné pro motocrossové použití s originálními náboji.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 7
0 hodnocení
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
2 389 Kč
/
ks
1 974 Kč
bez DPH
2 389 Kč
/
ks
1 974 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
2 499 Kč
/
ks
2 065 Kč
bez DPH
2 499 Kč
/
ks
2 065 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
2 019 Kč
/
ks
1 669 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
2 559 Kč
/
ks
2 115 Kč
bez DPH
2 559 Kč
/
ks
2 115 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
1 949 Kč
/
ks
1 611 Kč
bez DPH
1 949 Kč
/
ks
1 611 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
Zboží zařazeno v kategoriích













.png)