- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní CZ MX 125 76-79, MX 250 64-65, 70-79, MX 360 67-76, MX 380 69-78, MX 400 65-79 36-8G/300 (50-281) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní CZ MX 125 76-79, MX 250 64-65, 70-79, MX 360 67-76, MX 380 69-78, MX 400 65-79 36-8G/300 (50-281) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní CZ MX 125 76-79, MX 250 64-65, 70-79, MX 360 67-76, MX 380 69-78, MX 400 65-79 36-8G/300 (50-281) (CC PRODUCTS)Externí sklad 4 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC Products Complete Spoke Set – sada špic s niply, zadní kolo 18", 36 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- CZ MX 125 (1976-1979)
- CZ MX 250 (1964-1965, 1970-1979)
- CZ MX 360 (1967-1976)
- CZ MX 380 (1969-1978)
- CZ MX 400 (1965-1979)
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely CZ |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek pro motocrossové modely CZ |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové švédské oceli 4,0×300 mm
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0281 |
| Interní kód výrobce | 50-281 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro klasické motocrossové modely CZ z 60. a 70. let. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3–5 Nm. Před montáží je vhodné použít zajišťovací prostředek typu Loctite na závity niplů. Vzhledem k stáří modelů je nutné zkontrolovat kompatibilitu s konkrétním typem ráfku a náboje. Specifikace 36-8G/300 označuje 36 špic s průměrem drátu 8G (4,0 mm) a délkou 300 mm.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)