- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní GAS GAS EC / MC / MX / XC 125 / 200 / 250 / 300 / 450 / 515 00-19 8G/300-36 (BE250018015; BE59200GG-CLJ-1; BE59200GG-CAW-1) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní GAS GAS EC / MC / MX / XC 125 / 200 / 250 / 300 / 450 / 515 00-19 8G/300-36 (BE250018015; BE59200GG-CLJ-1; BE59200GG-CAW-1) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní GAS GAS EC / MC / MX / XC 125 / 200 / 250 / 300 / 450 / 515 00-19 8G/300-36 (BE250018015; BE59200GG-CLJ-1; BE59200GG-CAW-1) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní GAS GAS EC / MC / MX / XC 125 / 200 / 250 / 300 / 450 / 515 00-19 8G/300-36 (BE250018015; BE59200GG-CLJ-1; BE59200GG-CAW-1) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- GAS GAS SM 450 HALLEY 2009
- GAS GAS EC 450 RAID 2014-2015
- GAS GAS EC 450 FSR 2010-2011
- GAS GAS EC 450 FSE IE 2003-2007
- GAS GAS EC 450 FSE 2003-2007
- GAS GAS EC 450 F REPLICA CERVANTES 4T 2012-2014
- GAS GAS PAMPERA 450 2009
- GAS GAS EC 300 F RACING 4T 2012-2016
- GAS GAS EC 300 F 2013-2015
- GAS GAS EC 300 GP 2017-2019
- GAS GAS EC 200 SIX DAYS 2011
- GAS GAS EC 300 SIX DAYS CHILE 2019
- GAS GAS EC 300 REPLICA NAMBOTIN 2009-2010
- GAS GAS EC 300 REPLICA GUILLAUME 2012
- GAS GAS EC 300 REPLICA 2013-2014
- GAS GAS EC 200 E RACING 2015-2017
- GAS GAS EC 200 RANGER 2019-2020
- GAS GAS EC 300 RACING SIX DAYS 2018-2020
- GAS GAS EC 200 RACING 2012-2020
- GAS GAS EC 250 E 2011-2019
- GAS GAS EC 250 2T SIXDAYS 2010-2011
- GAS GAS EC 250 2T REPLICA NAMBOTIN 2010
- GAS GAS EC 125 2001-2006
- GAS GAS EC 125 2T RACING 2010-2011
- GAS GAS EC 250 2T E-START 2011-2012
- GAS GAS EC 125 2T 2000-2011
- GAS GAS EC 200 HOBBY 2006-2008
- GAS GAS EC 250 2T REPLICA CERVANTES 2011-2012
- GAS GAS MC 125 2001-2006
- GAS GAS MC 250 2T 2007-2009
- GAS GAS PAMPERA 450 IE 2007-2008
- GAS GAS XC 300 2018-2020
CC Products Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Rozložení | 18 vnitřních + 18 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Gas Gas EC 125 / 200 / 250 / 300 / 450 / 515 (2000-2019)
- Gas Gas MC 125 / 200 / 250 / 300 / 450 / 515 (2000-2019)
- Gas Gas MX 125 / 200 / 250 / 300 / 450 / 515 (2000-2019)
- Gas Gas XC 125 / 200 / 250 / 300 / 450 / 515 (2000-2019)
| Nahrazuje OEM díly | BE250018015, BE59200GG-CLJ-1, BE59200GG-CAW-1 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Gas Gas |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek pro zadní kolo |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové švédské oceli 8G
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0083 |
| Interní kód výrobce | 50-0083 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo 18" pro motocykly Gas Gas EC/MC/MX/XC z období 2000-2019. Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Doporučuje se použití Loctite na závity niplů. Špice jsou vyrobeny z nerezové švédské oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Před montáží zkontrolujte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku s velikostí niplů.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)