- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní HONDA CB 450 65-74, CB 500 75-76, CL 450 68-74 9G/250 (42601-283-000) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní HONDA CB 450 65-74, CB 500 75-76, CL 450 68-74 9G/250 (42601-283-000) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní HONDA CB 450 65-74, CB 500 75-76, CL 450 68-74 9G/250 (42601-283-000) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní HONDA CB 450 65-74, CB 500 75-76, CL 450 68-74 9G/250 (42601-283-000) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HONDA CL 450 SCRAMBLER 1969-1970
- HONDA CB 500 K FOUR 1971-1977
- HONDA CB 450 PA 1970
- HONDA CB 450 P 1970
- HONDA CB 450 K SUPER SPORT 1966-1972
- HONDA CB 450 K 1970-1974
- HONDA CB 450 C 1968
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 9G/250mm, stříbrná, pro standardní.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 250 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný, M3.5 |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Závit niplu | M3.5 |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Standardní |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda CB 450 (1965-1974)
- Honda CB 500 (1975-1976)
- Honda CL 450 (1968-1974)
| Nahrazuje OEM díly | 42601-283-000 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Honda |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek s originálním počtem děr |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0065 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo klasických modelů Honda CB a CL z let 1965-1976. Špice jsou vyrobeny z švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použití Loctite na závity niplů. Před objednáním ověřte kompatibilitu s původním ráfkem a nábojem. Tento produkt je určen pro náhradu originálních dílů pod OEM číslem 42601-283-000.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)