- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní KAWASAKI KX 125 / 250 / 500 88, (8G/300-36) (9X188mm, 9X192mm, 18X196mm) (41029-1190; 41029-1189; 41029-1191) (50-497) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní KAWASAKI KX 125 / 250 / 500 88, (8G/300-36) (9X188mm, 9X192mm, 18X196mm) (41029-1190; 41029-1189; 41029-1191) (50-497) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
509 Kč
421 Kč
bez DPH
509 Kč
421 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
499 Kč
412 Kč
bez DPH
499 Kč
412 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
539 Kč
445 Kč
bez DPH
539 Kč
445 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
809 Kč
/
ks
669 Kč
bez DPH
809 Kč
/
ks
669 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
1 249 Kč
/
ks
1 032 Kč
bez DPH
1 249 Kč
/
ks
1 032 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
679 Kč
/
ks
561 Kč
bez DPH
679 Kč
/
ks
561 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
499 Kč
/
ks
412 Kč
bez DPH
499 Kč
/
ks
412 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
479 Kč
/
ks
396 Kč
bez DPH
479 Kč
/
ks
396 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží8
špice s niply komplet. 18" zadní KAWASAKI KX 125 / 250 / 500 88, (8G/300-36) (9X188mm, 9X192mm, 18X196mm) (41029-1190; 41029-1189; 41029-1191) (50-497) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní KAWASAKI KX 125 / 250 / 500 88, (8G/300-36) (9X188mm, 9X192mm, 18X196mm) (41029-1190; 41029-1189; 41029-1191) (50-497) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- KAWASAKI KX 125 1988
- KAWASAKI KX 250 F 1988
- KAWASAKI KX 500 D 1988
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 9G, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Rozložení | 9 vnitřních + 18 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka vnitřní špice | 188 mm (kratší špice pro zadní kolo) |
| Délka vnější špice | 192 mm (delší špice pro zadní kolo) |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný, M3.5 |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Rozměr niplu | 7,6×20 mm |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Závit niplu | M3.5 |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Kawasaki KX 125 (1988)
- Kawasaki KX 250 (1988)
- Kawasaki KX 500 (1988)
| Nahrazuje OEM díly | 41029-1190, 41029-1189, 41029-1191 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Kawasaki KX |
| Kompatibilní ráfek | 18" zadní ráfek pro motokrosové kolo |
Obsah balení
- 9 ks špic z nerezové oceli 3,6×188 mm
- 9 ks špic z nerezové oceli 3,6×192 mm
- 18 ks špic z nerezové oceli 3,6×196 mm
- 36 ks niplů z mosazi
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0497 |
| Interní kód výrobce | 50-497 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo Kawasaki KX modelů z roku 1988. Obsahuje tři různé délky špic podle specifikace v názvu produktu (9×188mm, 9×192mm, 18×196mm). Doporučený utahovací moment niplů je 3–5 Nm. Před montáží se doporučuje použít Loctite na závity niplů. Zkontrolujte kompatibilitu s rozměry otvorů v ráfku. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s vysokou pevností v tahu.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 8
0 hodnocení
509 Kč
421 Kč
bez DPH
509 Kč
421 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
499 Kč
412 Kč
bez DPH
499 Kč
412 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
539 Kč
445 Kč
bez DPH
539 Kč
445 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
809 Kč
/
ks
669 Kč
bez DPH
809 Kč
/
ks
669 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
1 249 Kč
/
ks
1 032 Kč
bez DPH
1 249 Kč
/
ks
1 032 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
679 Kč
/
ks
561 Kč
bez DPH
679 Kč
/
ks
561 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
499 Kč
/
ks
412 Kč
bez DPH
499 Kč
/
ks
412 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
479 Kč
/
ks
396 Kč
bez DPH
479 Kč
/
ks
396 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
Zboží zařazeno v kategoriích














.png)