- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA XT 350 85-00, XT 250 80-87, TT 250 80-82 (18X2,15) (8G/275-36) (4Y0-25304-00) (50-525) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA XT 350 85-00, XT 250 80-87, TT 250 80-82 (18X2,15) (8G/275-36) (4Y0-25304-00) (50-525) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA XT 350 85-00, XT 250 80-87, TT 250 80-82 (18X2,15) (8G/275-36) (4Y0-25304-00) (50-525) (CC PRODUCTS)Externí sklad 3 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA XT 350 85-00, XT 250 80-87, TT 250 80-82 (18X2,15) (8G/275-36) (4Y0-25304-00) (50-525) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- YAMAHA XT 350 N 1991-1995
- YAMAHA XT 350 H 1985
- YAMAHA XT 350 1986-1990
CC Products Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G/275mm, stříbrná, pro enduro.
Nástupce: 50-0525.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 275 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18x2,15 |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha XT 350 (1985-2000)
- Yamaha XT 250 (1980-1987)
- Yamaha TT 250 (1980-1982)
| Nahrazuje OEM díly | 4Y0-25304-00 |
| Nahrazuje díly | 50-525 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Yamaha |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek šířky 2,15" |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 4,0×275 mm
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0525 |
| Interní kód výrobce | 50-525 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 18" motocyklů Yamaha XT a TT. Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Doporučuje se použití Loctite na závity niplů. Špice z kvalitní švédské nerezové oceli s vysokou pevností v tahu 1450 N/mm². Před montáží zkontrolujte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku s niply. Starší označení produktu: 50-525.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)