- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA YZ 250/465 81, YZ 490 82, IT 250 81-83, IT 465 81, IT 490 82-84 (8G/300L-36) (4V4-25304-00) (50-450) (CC PRODUCTS) -
špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA YZ 250/465 81, YZ 490 82, IT 250 81-83, IT 465 81, IT 490 82-84 (8G/300L-36) (4V4-25304-00) (50-450) (CC PRODUCTS) -
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
809 Kč
/
ks
669 Kč
bez DPH
809 Kč
/
ks
669 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
439 Kč
/
ks
363 Kč
bez DPH
439 Kč
/
ks
363 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
289 Kč
/
ks
239 Kč
bez DPH
289 Kč
/
ks
239 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
509 Kč
/
ks
421 Kč
bez DPH
509 Kč
/
ks
421 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
449 Kč
/
ks
371 Kč
bez DPH
449 Kč
/
ks
371 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
ALL BALLS podložka (ochrana) matice ozubeného kola YAMAHA YZ250 78-98, YFM350 raptor/WARRIOR 10 kusů
789 Kč
/
ks
652 Kč
bez DPH
789 Kč
/
ks
652 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
1 219 Kč
/
ks
1 007 Kč
bez DPH
1 219 Kč
/
ks
1 007 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží7
špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA YZ 250/465 81, YZ 490 82, IT 250 81-83, IT 465 81, IT 490 82-84 (8G/300L-36) (4V4-25304-00) (50-450) (CC PRODUCTS) -Externí sklad 1 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA YZ 250/465 81, YZ 490 82, IT 250 81-83, IT 465 81, IT 490 82-84 (8G/300L-36) (4V4-25304-00) (50-450) (CC PRODUCTS) - je vhodný pro:
- YAMAHA YZ 250 2T 1981
- YAMAHA YZ 490 1982
CC Products OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha YZ 250 (1981)
- Yamaha YZ 465 (1981)
- Yamaha YZ 490 (1982)
- Yamaha IT 250 (1981-1983)
- Yamaha IT 465 (1981)
- Yamaha IT 490 (1982-1984)
| Nahrazuje OEM díly | 4V4-25304-00 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Yamaha |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek pro uvedené modely |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 4,0x300 mm
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0450 |
| Interní kód výrobce | 50-450 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 18" pro klasické modely Yamaha YZ a IT z let 1981-1984. Špice z kvalitní švédské nerezové oceli. Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Před montáží doporučujeme použití Loctite na závity. Ověřte kompatibilitu náboje a ráfku s originálními specifikacemi. Produkt označen jako výprodej (WYPRZEDAŻ).

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 7
0 hodnocení
809 Kč
/
ks
669 Kč
bez DPH
809 Kč
/
ks
669 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
439 Kč
/
ks
363 Kč
bez DPH
439 Kč
/
ks
363 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
289 Kč
/
ks
239 Kč
bez DPH
289 Kč
/
ks
239 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
509 Kč
/
ks
421 Kč
bez DPH
509 Kč
/
ks
421 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
449 Kč
/
ks
371 Kč
bez DPH
449 Kč
/
ks
371 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
ALL BALLS podložka (ochrana) matice ozubeného kola YAMAHA YZ250 78-98, YFM350 raptor/WARRIOR 10 kusů
789 Kč
/
ks
652 Kč
bez DPH
789 Kč
/
ks
652 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
1 219 Kč
/
ks
1 007 Kč
bez DPH
1 219 Kč
/
ks
1 007 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
Zboží zařazeno v kategoriích













.png)