- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 19" přední HONDA XL 700V TRANSALP 07-13 9G/275-36 (06441-MFF-D00; 06440-MFF-D00) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 19" přední HONDA XL 700V TRANSALP 07-13 9G/275-36 (06441-MFF-D00; 06440-MFF-D00) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 19" přední HONDA XL 700V TRANSALP 07-13 9G/275-36 (06441-MFF-D00; 06440-MFF-D00) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 19" přední HONDA XL 700V TRANSALP 07-13 9G/275-36 (06441-MFF-D00; 06440-MFF-D00) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HONDA XL 700 VA TRANSALP ABS 2008-2013
- HONDA XL 700 V TRANSALP 2008-2013
CC PRODUCTS OEM Replacement – sada špic, přední kolo 19", 36 ks, 9G/275mm, stříbrná, pro adventure.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 275 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 19" |
| Náboj | OEM |
| Typ použití | Adventure |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda XL 700V Transalp (2007-2013)
| Nahrazuje OEM díly | 06441-MFF-D00, 06440-MFF-D00 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro Honda XL 700V Transalp |
| Kompatibilní ráfek | originální 19" ráfek pro uvedené modely |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 3,6×275 mm
- 36 ks mosazných niplů
- montážní návod
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0066 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo Honda XL 700V Transalp. Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Před montáží doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Špice vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností 1450 N/mm². Ověřte kompatibilitu otvorů v ráfku s průměrem niplů před instalací.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)