- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 19" zadní KTM EXC / SX / EXC-F / SX-F, HUSABERG FC / FE / FS / FX (8G/300-36) (36X207mm) (503.10.074.207) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 19" zadní KTM EXC / SX / EXC-F / SX-F, HUSABERG FC / FE / FS / FX (8G/300-36) (36X207mm) (503.10.074.207) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 19" zadní KTM EXC / SX / EXC-F / SX-F, HUSABERG FC / FE / FS / FX (8G/300-36) (36X207mm) (503.10.074.207) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks1 949 Kč/ ks1 611 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 19" zadní KTM EXC / SX / EXC-F / SX-F, HUSABERG FC / FE / FS / FX (8G/300-36) (36X207mm) (503.10.074.207) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HUSABERG FS 400 E SUPERMOTO 2001-2003
- HUSABERG FS 450 E 2008
- HUSABERG FS 400 C SUPERMOTO 2001-2003
- HUSABERG FS 650 C 2007-2008
- HUSABERG FE 400 E ENDURO 2000-2003
- HUSABERG FE 450 E 2007-2008
- HUSABERG FC 450 CROSS 2004
- HUSABERG FE 501 SUPERMOTO 2000
- HUSABERG FE 400 ENDURO 2000
- KTM SX-F 450 4T RACING 2003-2007
- KTM SX-F 250 4T 2007
- KTM SX 125 2T 2000-2007
- KTM EXC-F 250 4T 2007-2008
- KTM EXC 200 2T 2000-2008
CC Products Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 19", 36 ks, 8G/207mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 207 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 19" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM EXC
- KTM SX
- KTM EXC-F
- KTM SX-F
- Husaberg FC
- Husaberg FE
- Husaberg FS
- Husaberg FX
| Nahrazuje OEM díly | 503.10.074.207 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely KTM a Husaberg |
| Kompatibilní ráfek | 19" ráfek pro motokrosové a enduro modely |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 4,0×207 mm
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0054 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo 19" motocyklů KTM a Husaberg. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3–5 Nm. Při montáži se doporučuje použít Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku s niply. Původní díl OEM s číslem 503.10.074.207.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)