- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 19" zadní SUZUKI RM 125 / 250 88-10, RMX 250 89-02, RMX 250 R 93-94 (8G/300-36) (65320-28C10) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 19" zadní SUZUKI RM 125 / 250 88-10, RMX 250 89-02, RMX 250 R 93-94 (8G/300-36) (65320-28C10) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
519 Kč
429 Kč
bez DPH
519 Kč
429 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
499 Kč
412 Kč
bez DPH
499 Kč
412 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
539 Kč
445 Kč
bez DPH
539 Kč
445 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
229 Kč
189 Kč
bez DPH
229 Kč
189 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží8
špice s niply komplet. 19" zadní SUZUKI RM 125 / 250 88-10, RMX 250 89-02, RMX 250 R 93-94 (8G/300-36) (65320-28C10) (CC PRODUCTS)Externí sklad > 4 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 19" zadní SUZUKI RM 125 / 250 88-10, RMX 250 89-02, RMX 250 R 93-94 (8G/300-36) (65320-28C10) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- SUZUKI RM 125 1988-2012
CC Products Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 19", 36 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 19" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Suzuki RM 125 (1988-2010)
- Suzuki RM 250 (1988-2010)
- Suzuki RMX 250 (1989-2002)
- Suzuki RMX 250 R (1993-1994)
| Nahrazuje OEM díly | 65320-28C10 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Suzuki |
| Kompatibilní ráfek | 19" ráfek pro motokros |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro zadní kolo 19"
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0041 |
Poznámky
Kompletní sada špic z nerezové švédské oceli pro zadní kolo 19" motokrosových motocyklů Suzuki. Špice průměru 4,0 mm (8G), délka 300 mm, 36 kusů. Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Doporučuje se použití Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu s původním nábojem a ráfkem. Nahrazuje originální díl Suzuki 65320-28C10.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 8
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
519 Kč
429 Kč
bez DPH
519 Kč
429 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
499 Kč
412 Kč
bez DPH
499 Kč
412 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
539 Kč
445 Kč
bez DPH
539 Kč
445 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
229 Kč
189 Kč
bez DPH
229 Kč
189 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
Zboží zařazeno v kategoriích














.png)