- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední CZ MX 125 76-79, MX 250 64-65, 70-79, MX 360 67-76, MX 380 69-78, MX 400 65-79 36-9G/300 (50-282) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední CZ MX 125 76-79, MX 250 64-65, 70-79, MX 360 67-76, MX 380 69-78, MX 400 65-79 36-9G/300 (50-282) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 21" přední CZ MX 125 76-79, MX 250 64-65, 70-79, MX 360 67-76, MX 380 69-78, MX 400 65-79 36-9G/300 (50-282) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CC Products OEM Replacement – sada špic, přední kolo 21", 36 ks, 9G/300mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda MX 125 (1976-1979)
- Honda MX 250 (1964-1965)
- Honda MX 250 (1970-1979)
- Honda MX 360 (1967-1976)
- Honda MX 380 (1969-1978)
- Honda MX 400 (1965-1979)
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely Honda MX |
| Kompatibilní ráfek | 21" přední ráfek pro motocrossové motocykly Honda |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové švédské oceli 3,6×300 mm
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro přední kolo 21"
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0282 |
| Interní kód výrobce | 50-282 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro klasické motocrossové motocykly Honda z let 1964-1979. Špice vyrobené z kvalitní švédské nerezové oceli s pevností 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použití zajišťovacího prostředku typu Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku s dodávanými niply. Určeno pro přední kolo s průměrem ráfku 21 palců.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)