- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední HONDA NX 500 88-99, NX 650 doMINATOR 88-03 (9G/300-21) (32X258mm) (44610-MN9-405) (50-375) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední HONDA NX 500 88-99, NX 650 doMINATOR 88-03 (9G/300-21) (32X258mm) (44610-MN9-405) (50-375) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 21" přední HONDA NX 500 88-99, NX 650 doMINATOR 88-03 (9G/300-21) (32X258mm) (44610-MN9-405) (50-375) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 329 Kč/ ks1 925 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 21" přední HONDA NX 500 88-99, NX 650 doMINATOR 88-03 (9G/300-21) (32X258mm) (44610-MN9-405) (50-375) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HONDA NX 650 DOMINATOR 1988-1999
CC Products OEM Replacement – sada špic, přední kolo 21", 32 ks, 9G/258mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 258 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda NX 500 (1988-1999)
- Honda NX 650 Dominator (1988-2003)
| Nahrazuje OEM díly | 44610-MN9-405 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely Honda |
| Kompatibilní ráfek | 21" ráfek pro modely Honda NX 500 a NX 650 Dominator |
Obsah balení
- 32 ks špic z nerezové oceli 3,6×258 mm
- 32 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro přední kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0375 |
| Interní kód výrobce | 50-375 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo 21" pro Honda NX 500 (1988-1999) a NX 650 Dominator (1988-2003). Špice z kvalitní švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů: 3-5 Nm. Při montáži doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku a náboji s původními špicemi. Nahrazuje originální díl Honda s číslem 44610-MN9-405.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)