- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední KTM MX 125 / 250 / 500 82-84, GS 125 / 250 / 500 82-84 (8G/300-36) (54309071000; 54309271000; 54309171000) (50-453) (CC PRODUCTS) -
špice s niply komplet. 21" přední KTM MX 125 / 250 / 500 82-84, GS 125 / 250 / 500 82-84 (8G/300-36) (54309071000; 54309271000; 54309171000) (50-453) (CC PRODUCTS) -
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
2 179 Kč
/
ks
1 801 Kč
bez DPH
2 179 Kč
/
ks
1 801 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
419 Kč
/
ks
346 Kč
bez DPH
419 Kč
/
ks
346 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
619 Kč
/
ks
512 Kč
bez DPH
619 Kč
/
ks
512 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
669 Kč
/
ks
553 Kč
bez DPH
669 Kč
/
ks
553 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
569 Kč
/
ks
470 Kč
bez DPH
569 Kč
/
ks
470 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží8
špice s niply komplet. 21" přední KTM MX 125 / 250 / 500 82-84, GS 125 / 250 / 500 82-84 (8G/300-36) (54309071000; 54309271000; 54309171000) (50-453) (CC PRODUCTS) -Externí sklad 1 ks1 949 Kč/ ks1 611 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 21" přední KTM MX 125 / 250 / 500 82-84, GS 125 / 250 / 500 82-84 (8G/300-36) (54309071000; 54309271000; 54309171000) (50-453) (CC PRODUCTS) - je vhodný pro:
- KTM GS 125 LC 1982-1984
- KTM GS 250 1982-1984
- KTM MX 125 1982-1984
CC Products OEM Replacement – sada šprych, přední kolo 21", 36 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace šprych
| Počet šprych | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka šprchy | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ šprchy | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava šprchy | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM MX 125 (1982-1984)
- KTM MX 250 (1982-1984)
- KTM MX 500 (1982-1984)
- KTM GS 125 (1982-1984)
- KTM GS 250 (1982-1984)
- KTM GS 500 (1982-1984)
| Nahrazuje OEM díly | 54309071000, 54309271000, 54309171000 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely KTM |
| Kompatibilní ráfek | 21" přední ráfek pro KTM MX a GS série |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 4,0×300 mm
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro přední kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0453 |
| Interní kód výrobce | 50-453 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo KTM MX a GS série z let 1982-1984. Švédská nerezová ocel s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Při montáži doporučeno použití Loctite na závity. Aktuálně ve výprodeji - limitovaná dostupnost. Kompatibilní pouze s originálními náboji uvedených modelů.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 8
0 hodnocení
2 179 Kč
/
ks
1 801 Kč
bez DPH
2 179 Kč
/
ks
1 801 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
419 Kč
/
ks
346 Kč
bez DPH
419 Kč
/
ks
346 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
619 Kč
/
ks
512 Kč
bez DPH
619 Kč
/
ks
512 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
669 Kč
/
ks
553 Kč
bez DPH
669 Kč
/
ks
553 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
109 Kč
/
ks
90 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
569 Kč
/
ks
470 Kč
bez DPH
569 Kč
/
ks
470 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
Zboží zařazeno v kategoriích














.png)