- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA XT 600 E 90-02, XT 600 K 91-94 (9G/275-36) (3TB-25104-00; 3YF-25111-00-98) (50-318) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA XT 600 E 90-02, XT 600 K 91-94 (9G/275-36) (3TB-25104-00; 3YF-25111-00-98) (50-318) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 1
špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA XT 600 E 90-02, XT 600 K 91-94 (9G/275-36) (3TB-25104-00; 3YF-25111-00-98) (50-318) (CC PRODUCTS)Externí sklad > 4 ks1 949 Kč/ ks1 611 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 21" přední YAMAHA XT 600 E 90-02, XT 600 K 91-94 (9G/275-36) (3TB-25104-00; 3YF-25111-00-98) (50-318) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- YAMAHA XT 600 E H 1996-2000
- YAMAHA XT 600 E 1990-1995
CC Products OEM Replacement – sada špic, přední kolo 21", 36 ks, 9G/275mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 275 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha XT 600 E (1990-2002)
- Yamaha XT 600 K (1991-1994)
| Nahrazuje OEM díly | 3TB-25104-00, 3YF-25111-00-98 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely Yamaha XT 600 |
| Kompatibilní ráfek | 21" přední ráfek pro Yamaha XT 600 |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 3,6×275 mm
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro přední kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0318 |
| Interní kód výrobce | 50-318 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo 21" pro motocykly Yamaha XT 600. Vyrobeno ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Při montáži doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Před instalací ověřte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku s dodávanými niply. Špice jsou typu 9G (3,6 mm) délky 275 mm, celkem 36 kusů pro standardní zapletení přední kola.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)