- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
TRW ZF řidítka ocelová 22mm DRAGBAR MEDIUM chromovaná lesklá
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
TRW ZF řidítka ocelová 22mm DRAGBAR MEDIUM chromovaná leskláExterní sklad 3 ks899 Kč/ ks743 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Technická specifikace
TRW LUCAS ohyb Rovná řídítka – řidítka 22 mm bez středové rozpěry, barva stříbrná.
Rozměry
| AŠířka | 720 mm |
| BVýška | 95 mm |
| CPřevýšení (rise) | 30 mm |
| DŠířka upnutí | 220 mm |
| ESweep (odklon) | 10 mm |
| FDélka pro ovladače | 170 mm |
| BvVertikální výška | 85 mm |
| Pullback (stažení dozadu) | 45 mm |
| Průměr trubky | 22 mm |
| Tloušťka stěny | 2,5 mm |
| Hmotnost | 450 g |
Materiál a provedení
- Materiál: Hliník
- Povrchová úprava: Eloxovaný povrch
- Barva: Stříbrná
Vlastnosti
- ✕ Bez středové rozpěry
- ✓ Možnost dovybavení středovou rozpěrou
- ✓ Vroubkovaný konec na straně spojky pro lepší přilnavost manžety
Vhodné použití
Univerzální řidítka s upnutím 22 mm. Často používáno na: Honda CB, Yamaha XJ, Suzuki GS.

TRW LUCAS
Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceTRW LUCAS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)