- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
TRW ZF řidítka ocelová 22mm SPEEDFIGHTER barva saténová
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
TRW ZF řidítka ocelová 22mm SPEEDFIGHTER barva saténováExterní sklad 2 ks789 Kč/ ks652 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Technická specifikace
TRW LUCAS ohyb Speedfighter – řidítka 22 mm bez středové rozpěry, barva hliníkový vzhled.
Rozměry
| AŠířka | 865 mm |
| BVýška | 75 mm |
| DŠířka upnutí | 200 mm |
| ESweep (odklon) | 85 mm |
| BvVertikální výška | 80 mm |
| Pullback (stažení dozadu) | 85 mm |
| Průměr trubky | 22 mm |
| Tloušťka stěny | 2 mm |
Materiál a provedení
- Materiál: Ocel
- Povrchová úprava: Hliníkový vzhled
- Barva: Hliníkový vzhled
Vlastnosti
- ✕ Bez středové rozpěry
Vhodné použití
Univerzální řidítka s upnutím 22 mm.
Křížové reference
MCL124SC, MCL124SS

TRW LUCAS
Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceTRW LUCAS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)