- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) přední 21 KAWASAKI KX 500 84 barva stříbrná
HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) přední 21 KAWASAKI KX 500 84 barva stříbrná
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
809 Kč
/
ks
669 Kč
bez DPH
809 Kč
/
ks
669 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
1 369 Kč
/
ks
1 131 Kč
bez DPH
1 369 Kč
/
ks
1 131 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
499 Kč
/
ks
412 Kč
bez DPH
499 Kč
/
ks
412 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
399 Kč
/
ks
330 Kč
bez DPH
399 Kč
/
ks
330 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
1 249 Kč
/
ks
1 032 Kč
bez DPH
1 249 Kč
/
ks
1 032 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
579 Kč
/
ks
479 Kč
bez DPH
579 Kč
/
ks
479 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží8
HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) přední 21 KAWASAKI KX 500 84 barva stříbrnáExterní sklad 1 ks1 909 Kč/ ks1 578 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Haan Wheels Wzmocnione – sada špic s niply, přední kolo 21", 32 ks, 9G, zesílené, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,2 mm) |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Zesílené | Ano (heavy-duty) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Materiál niplů | Nerezová ocel |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Náboj | OEM |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Kawasaki KX 500 (1984)
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro Kawasaki KX 500 z roku 1984 |
| Kompatibilní ráfek | 21" přední ráfek pro motokros |
Obsah balení
- 32 ks zesílených špic z nerezové oceli
- 32 ks niplů z nerezové oceli
- kompletní sada pro přední kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 2500000KP |
| Interní kód výrobce | 2500000KP |
Poznámky
Zesílené špice určené pro Kawasaki KX 500 z roku 1984 na přední 21" kolo. Produkt je vyráběn na objednávku. Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Doporučuje se použití zajišťovacího prostředku Loctite na závity niplů. Před montáží ověřte kompatibilitu průměru otvorů v ráfku s velikostí niplů. Špice jsou vyrobeny ze zesílené nerezové oceli pro vyšší odolnost v náročných podmínkách motokrosu.

HAAN WHEELS
Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceHAAN WHEELS
Související zboží 8
0 hodnocení
809 Kč
/
ks
669 Kč
bez DPH
809 Kč
/
ks
669 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
1 369 Kč
/
ks
1 131 Kč
bez DPH
1 369 Kč
/
ks
1 131 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
499 Kč
/
ks
412 Kč
bez DPH
499 Kč
/
ks
412 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
399 Kč
/
ks
330 Kč
bez DPH
399 Kč
/
ks
330 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
319 Kč
/
ks
264 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
1 249 Kč
/
ks
1 032 Kč
bez DPH
1 249 Kč
/
ks
1 032 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
579 Kč
/
ks
479 Kč
bez DPH
579 Kč
/
ks
479 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
Zboží zařazeno v kategoriích














.png)