- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 12" zadní KTM SX 60 98-99 10G/225-32 (460.10.071.000; 460.10.171.000) (50-277) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 12" zadní KTM SX 60 98-99 10G/225-32 (460.10.071.000; 460.10.171.000) (50-277) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 12" zadní KTM SX 60 98-99 10G/225-32 (460.10.071.000; 460.10.171.000) (50-277) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks1 839 Kč/ ks1 520 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 12" zadní KTM SX 60 98-99 10G/225-32 (460.10.071.000; 460.10.171.000) (50-277) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- KTM SX 60 1998-1999
CC PRODUCTS OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 12", 32 ks, 10G/225mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 225 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 12" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM SX 60 (1998-1999)
| Nahrazuje OEM díly | 460.10.071.000, 460.10.171.000 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro KTM SX 60 |
| Kompatibilní ráfek | 12" ráfek pro KTM SX 60 |
Obsah balení
- 32 ks špic z nerezové oceli
- 32 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0277 |
| Interní kód výrobce | 50-277 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo KTM SX 60 z let 1998-1999. Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Před montáží doporučujeme použít zajišťovač závitů Loctite. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Před instalací zkontrolujte kompatibilitu s původním nábojem a ráfkem.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)