- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 14" přední KTM SX 60 / 65 98-11 10G/225-32 (460.10.071.100; 46009171000) (50-256) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 14" přední KTM SX 60 / 65 98-11 10G/225-32 (460.10.071.100; 46009171000) (50-256) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 14" přední KTM SX 60 / 65 98-11 10G/225-32 (460.10.071.100; 46009171000) (50-256) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks1 839 Kč/ ks1 520 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 14" přední KTM SX 60 / 65 98-11 10G/225-32 (460.10.071.100; 46009171000) (50-256) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- KTM SX 60 1998-2000
CC Products Stainless Steel – sada špic, přední kolo 14", 32 ks, 10G/225mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 225 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 14" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM SX 60 (1998-2011)
- KTM SX 65 (1998-2011)
| Nahrazuje OEM díly | 460.10.071.100, 46009171000 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely KTM |
| Kompatibilní ráfek | 14" ráfek pro motokros |
Obsah balení
- 32 ks špic z nerezové oceli 3,0×225 mm
- 32 ks niplů
- originální náhrada OEM dílů
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0256 |
| Interní kód výrobce | 50-256 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo KTM SX 60/65 z let 1998-2011. Švédská nerezová ocel s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Doporučuje se použití Loctite na závity. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu s rozměry otvorů v ráfku a náboji.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)