- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 12" zadní YAMAHA YZ 65 18-, (10G/250-32) (50-511) (BR8-25304-00) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 12" zadní YAMAHA YZ 65 18-, (10G/250-32) (50-511) (BR8-25304-00) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 12" zadní YAMAHA YZ 65 18-, (10G/250-32) (50-511) (BR8-25304-00) (CC PRODUCTS)Externí sklad 4 ks1 779 Kč/ ks1 470 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 12" zadní YAMAHA YZ 65 18-, (10G/250-32) (50-511) (BR8-25304-00) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- YAMAHA YZ 65 2018-2022
CC Products Complete Spoke Sets – sada špic, zadní kolo 12", 32 ks, 10G/250mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 32 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 250 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 32 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 12" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha YZ 65 (2018-)
| Nahrazuje OEM díly | BR8-25304-00 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely |
| Kompatibilní ráfek | 12" zadní ráfek pro motokros |
Obsah balení
- 32 ks špic z nerezové švédské oceli
- 32 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0511 |
| Interní kód výrobce | 50-511 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo Yamaha YZ 65 od roku 2018. Vyrobeno ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Před montáží doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Nahrazuje originální díl BR8-25304-00.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)