- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední HONDA CR 125 76-78, MR 175 77, 10G/225-36 (44607-400-010; 44606-400-010) (50-305) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední HONDA CR 125 76-78, MR 175 77, 10G/225-36 (44607-400-010; 44606-400-010) (50-305) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 21" přední HONDA CR 125 76-78, MR 175 77, 10G/225-36 (44607-400-010; 44606-400-010) (50-305) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 21" přední HONDA CR 125 76-78, MR 175 77, 10G/225-36 (44607-400-010; 44606-400-010) (50-305) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HONDA MR 175 1977
- HONDA CR 125 M ELSINORE 1976-1978
- HONDA CR 125 R ELSINORE 1977-1978
CC Products OEM Replacement – sada špic, přední kolo 21", 36 ks, 10G/225mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 10G (3 mm) |
| Délka špice | 225 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda CR 125 (1976-1978)
- Honda MR 175 (1977)
| Nahrazuje OEM díly | 44607-400-010, 44606-400-010 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro Honda CR 125 1976-1978 a MR 175 1977 |
| Kompatibilní ráfek | 21" ráfek pro přední kolo |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 10G/225 mm
- 36 ks niplů
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0305 |
| Interní kód výrobce | 50-305 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední kolo Honda CR 125 z let 1976-1978 a MR 175 z roku 1977. Špice vyrobené ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů: 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použití Loctite na závity niplů. Před instalací zkontrolujte kompatibilitu s rozměry otvorů v ráfku a náboji. Nahrazuje originální díly Honda 44607-400-010 a 44606-400-010.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)