- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní HONDA CR 250 R 78-80 (8G/300-36) (42612-430-700; 42611-430-700; 42614-430-006; 42607-430-000) (50-357) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní HONDA CR 250 R 78-80 (8G/300-36) (42612-430-700; 42611-430-700; 42614-430-006; 42607-430-000) (50-357) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní HONDA CR 250 R 78-80 (8G/300-36) (42612-430-700; 42611-430-700; 42614-430-006; 42607-430-000) (50-357) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní HONDA CR 250 R 78-80 (8G/300-36) (42612-430-700; 42611-430-700; 42614-430-006; 42607-430-000) (50-357) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HONDA CR 125 R 1979-1980
- HONDA CR 125 M ELSINORE 1978
- HONDA CR 250 R ELSINORE 1978-1980
CC Products Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda CR 250 R (1978-1980)
| Nahrazuje OEM díly | 42612-430-700, 42611-430-700, 42614-430-006, 42607-430-000 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro Honda CR 250 R 1978-1980 |
| Kompatibilní ráfek | 18" zadní ráfek pro Honda CR 250 R |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové švédské oceli
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0357 |
| Interní kód výrobce | 50-357 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo Honda CR 250 R z let 1978-1980. Špice vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Před montáží doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Před objednáním ověřte kompatibilitu s vaším ráfkem a nábojem. Špice o průměru 4,0 mm a délce 300 mm jsou vhodné pouze pro originální specifikace Honda CR 250 R.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)