- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní HONDA XLR 125 R 93-98, XLR 200 R 93-99 10G/250-36 (06422-Kcm-620; 06421-Kcm-620) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní HONDA XLR 125 R 93-98, XLR 200 R 93-99 10G/250-36 (06422-Kcm-620; 06421-Kcm-620) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní HONDA XLR 125 R 93-98, XLR 200 R 93-99 10G/250-36 (06422-Kcm-620; 06421-Kcm-620) (CC PRODUCTS)Externí sklad 3 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní HONDA XLR 125 R 93-98, XLR 200 R 93-99 10G/250-36 (06422-Kcm-620; 06421-Kcm-620) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- KTM ADVENTURE 1190 R ABS 2013-2016
- KTM ADVENTURE 1190 ABS WES 2013-2016
- KTM ADVENTURE 1190 ABS 2010-2016
CC Products Complete Spoke Sets – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný, M3.5 |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Závit niplu | M3.5 |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda MT 250 Elsinore (1974-1976)
- Honda XL 250 (1977)
- Honda XL 350 (1974-1978)
| Nahrazuje OEM díly | 42606-356-000, 42607-356-000 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Honda |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek pro originální náboj |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 4,0×300 mm
- 36 ks niplů
- montážní instrukce
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0175 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 18" pro klasické modely Honda z 70. let. Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Doporučuje se použití Loctite na závity niplů. Špice z kvalitní švédské nerezové oceli. Produkt je označen jako vyprodávaný. Před montáží ověřte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku s niply.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)