- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 17" zadní KTM 790 ADV 19-20, 890 ADV 21-, 1090 / 1190 13-19, 1290 ADV 15-, HUSQVARNA NORDEN 901 22-, (17X5,00) (8G/300-36) (60310371000; 60310271000) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 17" zadní KTM 790 ADV 19-20, 890 ADV 21-, 1090 / 1190 13-19, 1290 ADV 15-, HUSQVARNA NORDEN 901 22-, (17X5,00) (8G/300-36) (60310371000; 60310271000) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
3 089 Kč
/
ks
2 553 Kč
bez DPH
3 089 Kč
/
ks
2 553 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
409 Kč
/
ks
338 Kč
bez DPH
409 Kč
/
ks
338 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
1 339 Kč
/
ks
1 107 Kč
bez DPH
1 339 Kč
/
ks
1 107 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
1 669 Kč
/
ks
1 379 Kč
bez DPH
1 669 Kč
/
ks
1 379 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
209 Kč
/
ks
173 Kč
bez DPH
209 Kč
/
ks
173 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
1 239 Kč
1 024 Kč
bez DPH
1 239 Kč
1 024 Kč
bez DPH
Externí sklad
4
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží7
špice s niply komplet. 17" zadní KTM 790 ADV 19-20, 890 ADV 21-, 1090 / 1190 13-19, 1290 ADV 15-, HUSQVARNA NORDEN 901 22-, (17X5,00) (8G/300-36) (60310371000; 60310271000) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 17" zadní KTM 790 ADV 19-20, 890 ADV 21-, 1090 / 1190 13-19, 1290 ADV 15-, HUSQVARNA NORDEN 901 22-, (17X5,00) (8G/300-36) (60310371000; 60310271000) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- KTM 1090 2013-2019
- KTM ADVENTURE 1050 ABS 2015-2016
- KTM ADVENTURE 1090 L 2017
- KTM ADVENTURE 1090 L ABS 2018
- KTM ADVENTURE 1090 R ABS 2017-2019
- KTM ADVENTURE 1190 ABS WES 2013-2016
- KTM ADVENTURE 790 RALLY ABS 2020
- KTM ADVENTURE 890 R RALLY ABS 2021
- KTM SUPER ADVENTURE 1290 ABS 2015-2016
- KTM SUPER ADVENTURE 1290 R ABS 2017-2022
- KTM SUPER ADVENTURE 1290 R TKC 2017-2019
- KTM SUPER ADVENTURE 1290 S ABS 2017-2022
- KTM SUPER ADVENTURE 1290 T ABS 2017
CC Products Swedish Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 17", 36 ks, 8G, stříbrná, pro adventure.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Rozložení | 18 vnitřních + 18 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka vnitřní špice | 300 mm |
| Délka vnější špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 17x5,00 |
| Typ použití | Adventure |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM 790 ADV (2019-2020)
- KTM 890 ADV (2021-)
- KTM 1090 ADV (2013-2019)
- KTM 1190 ADV (2013-2019)
- KTM 1290 ADV (2015-)
- Husqvarna Norden 901 (2022-)
| Nahrazuje OEM díly | 60310371000, 60310271000 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely |
| Kompatibilní ráfek | 17" zadní ráfek šířky 5,00" |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové švédské oceli
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0500 |
Poznámky
Špice z vysoce kvalitní švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použití Loctite na závity niplů. Kompatibilní s originálními ráfky a náboji uvedených modelů KTM Adventure a Husqvarna Norden. Před instalací ověřte kompatibilitu rozměrů otvorů v ráfku s dodanými niply.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 7
0 hodnocení
3 089 Kč
/
ks
2 553 Kč
bez DPH
3 089 Kč
/
ks
2 553 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
409 Kč
/
ks
338 Kč
bez DPH
409 Kč
/
ks
338 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
1 339 Kč
/
ks
1 107 Kč
bez DPH
1 339 Kč
/
ks
1 107 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
1 669 Kč
/
ks
1 379 Kč
bez DPH
1 669 Kč
/
ks
1 379 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
209 Kč
/
ks
173 Kč
bez DPH
209 Kč
/
ks
173 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
1 239 Kč
1 024 Kč
bez DPH
1 239 Kč
1 024 Kč
bez DPH
Externí sklad
4
Zboží zařazeno v kategoriích













.png)