- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní BETA RR 125 / 200 / 250 / 300 / 350 /400 / 450 / 480 / 498 / 500 / 525 (8G/300-36) (031420410) (50-405) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní BETA RR 125 / 200 / 250 / 300 / 350 /400 / 450 / 480 / 498 / 500 / 525 (8G/300-36) (031420410) (50-405) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní BETA RR 125 / 200 / 250 / 300 / 350 /400 / 450 / 480 / 498 / 500 / 525 (8G/300-36) (031420410) (50-405) (CC PRODUCTS)Externí sklad 3 ks1 949 Kč/ ks1 611 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní BETA RR 125 / 200 / 250 / 300 / 350 /400 / 450 / 480 / 498 / 500 / 525 (8G/300-36) (031420410) (50-405) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- BETA RR 450 ENDURO RACING 2013-2014
- BETA RR 400 ENDURO 2013-2014
- BETA RR 250 2T ENDURO 2013-2017
- BETA RR 350 EFI ENDURO 2015-2017
- BETA RR 125 LC ENDURO CBS 2017
- BETA RR 125 LC ENDURO 2013-2016
- BETA RR 125 AC MOTARD 2013-2015
- BETA RR 125 AC ENDURO 2013-2017
CC Products Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Rozložení | 18 vnitřních + 18 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Beta: RR 125, RR 200, RR 250, RR 300, RR 350, RR 400, RR 450, RR 480, RR 498, RR 500, RR 525
| Nahrazuje OEM díly | 031420410 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Beta RR |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek pro modely Beta RR |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli
- 36 ks mosazných niplů
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0405 |
| Interní kód výrobce | 50-405 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo 18" motocyklů Beta RR všech kubatur. Špice z kvalitní švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použít Loctite na závity niplů. Před objednáním ověřte kompatibilitu s vaším ráfkem a nábojem. OEM náhradní díl s číslem 031420410.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)