- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní BETA RR 250 / 300 2T 06-12, RR 250 / 350 / 400 / 450 / 498 / 525 4T 06-12 G/300-36 (016420110; 016420120) (50-285) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní BETA RR 250 / 300 2T 06-12, RR 250 / 350 / 400 / 450 / 498 / 525 4T 06-12 G/300-36 (016420110; 016420120) (50-285) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
1 949 Kč
/
ks
1 611 Kč
bez DPH
1 949 Kč
/
ks
1 611 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
439 Kč
/
ks
363 Kč
bez DPH
439 Kč
/
ks
363 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží8
špice s niply komplet. 18" zadní BETA RR 250 / 300 2T 06-12, RR 250 / 350 / 400 / 450 / 498 / 525 4T 06-12 G/300-36 (016420110; 016420120) (50-285) (CC PRODUCTS)Externí sklad 3 ks1 949 Kč/ ks1 611 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní BETA RR 250 / 300 2T 06-12, RR 250 / 350 / 400 / 450 / 498 / 525 4T 06-12 G/300-36 (016420110; 016420120) (50-285) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- BETA RR 250 2006-2012
- BETA RR 250 4T 2007
- BETA RR 350 4T ENDURO 2011-2012
- BETA RR 350 4T ENDURO FACTORY 2012
- BETA RR 400 ENDURO 2006-2012
- BETA RR 400 ENDURO FACTORY 2011-2012
- BETA RR 525 ENDURO RACING 2006-2009
CC Products Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 9G, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Rozložení | 18 vnitřních + 18 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka vnitřní špice | 166 mm (vnitřní na obou stranách) |
| Délka vnější špice | 170 mm (vnější na obou stranách) |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Rozměr niplu | 7,6x20 mm |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18x2,50 |
| Vzor pletení | 3-křížové |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Beta RR 250 2T (2006-2012)
- Beta RR 300 2T (2006-2012)
- Beta RR 250 4T (2006-2012)
- Beta RR 350 4T (2006-2012)
- Beta RR 400 4T (2006-2012)
- Beta RR 450 4T (2006-2012)
- Beta RR 498 4T (2006-2012)
- Beta RR 525 4T (2006-2012)
| Nahrazuje OEM díly | 016420110, 016420120 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Beta |
| Kompatibilní ráfek | 18" zadní ráfek, šířka 2,50" |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli
- 36 ks mosazných niplů 7,6×20 mm
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0285 |
| Interní kód výrobce | 50-285 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 18" motocyklů Beta RR z let 2006-2012. Švédská nerezová ocel s vysokou pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Před montáží se doporučuje použití Loctite na závity niplů. Sada obsahuje dva různé délky špic - 18 ks vnitřních špic 3,6×166 mm a 18 ks vnějších špic 3,6×170 mm. Niply 7,6×20 mm jsou standardní pro daný typ ráfku a náboje.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 8
0 hodnocení
1 949 Kč
/
ks
1 611 Kč
bez DPH
1 949 Kč
/
ks
1 611 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
439 Kč
/
ks
363 Kč
bez DPH
439 Kč
/
ks
363 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
Zboží zařazeno v kategoriích














.png)