- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední BETA RR 250 / 300 2T 06-12, RR 350 / 400 / 450 / 498 / 525 4T 06-12, RR 250 05-08 9G/300-36 (016410110; 016410120) (50-286) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední BETA RR 250 / 300 2T 06-12, RR 350 / 400 / 450 / 498 / 525 4T 06-12, RR 250 05-08 9G/300-36 (016410110; 016410120) (50-286) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
1 949 Kč
/
ks
1 611 Kč
bez DPH
1 949 Kč
/
ks
1 611 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
439 Kč
/
ks
363 Kč
bez DPH
439 Kč
/
ks
363 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží8
špice s niply komplet. 21" přední BETA RR 250 / 300 2T 06-12, RR 350 / 400 / 450 / 498 / 525 4T 06-12, RR 250 05-08 9G/300-36 (016410110; 016410120) (50-286) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks1 949 Kč/ ks1 611 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 21" přední BETA RR 250 / 300 2T 06-12, RR 350 / 400 / 450 / 498 / 525 4T 06-12, RR 250 05-08 9G/300-36 (016410110; 016410120) (50-286) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- BETA RR 250 2006-2012
- BETA RR 250 4T 2007
- BETA RR 350 4T ENDURO 2011-2012
- BETA RR 350 4T ENDURO FACTORY 2012
- BETA RR 400 ENDURO 2006-2012
- BETA RR 400 ENDURO FACTORY 2011-2012
- BETA RR 525 ENDURO RACING 2006-2009
CC Products Complete Spoke Sets – sada špic, přední kolo 21", 36 ks, 9G/300mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Beta RR 250 2T (2006-2012)
- Beta RR 300 2T (2006-2012)
- Beta RR 350 4T (2006-2012)
- Beta RR 400 4T (2006-2012)
- Beta RR 450 4T (2006-2012)
- Beta RR 498 4T (2006-2012)
- Beta RR 525 4T (2006-2012)
- Beta RR 250 (2005-2008)
| Nahrazuje OEM díly | 016410110, 016410120 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely Beta |
| Kompatibilní ráfek | 21" ráfek pro přední kolo |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 9G délky 300 mm
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro přední 21" kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0286 |
| Interní kód výrobce | 50-286 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro přední 21" kolo motocyklů Beta RR. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Před montáží se doporučuje aplikace Loctite na závity niplů. Špice nahrazují originální díly Beta s čísly 016410110 a 016410120. Vhodné pro endurové použití.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 8
0 hodnocení
1 949 Kč
/
ks
1 611 Kč
bez DPH
1 949 Kč
/
ks
1 611 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
339 Kč
/
ks
280 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
939 Kč
/
ks
776 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
439 Kč
/
ks
363 Kč
bez DPH
439 Kč
/
ks
363 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
519 Kč
/
ks
429 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
Zboží zařazeno v kategoriích














.png)