- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA TT 600 R 97-01, TT 600 S 93-95 8G/300-36 (9X185mm,18X189mm,9X196mm) (4GV-F5304-00; 5CH-F5304-00; 5CH-F5304-10) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA TT 600 R 97-01, TT 600 S 93-95 8G/300-36 (9X185mm,18X189mm,9X196mm) (4GV-F5304-00; 5CH-F5304-00; 5CH-F5304-10) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 1
špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA TT 600 R 97-01, TT 600 S 93-95 8G/300-36 (9X185mm,18X189mm,9X196mm) (4GV-F5304-00; 5CH-F5304-00; 5CH-F5304-10) (CC PRODUCTS)Externí sklad 4 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA TT 600 R 97-01, TT 600 S 93-95 8G/300-36 (9X185mm,18X189mm,9X196mm) (4GV-F5304-00; 5CH-F5304-00; 5CH-F5304-10) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- YAMAHA TT 600 S 1993-1994
CC Products Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Rozložení | 9 vnitřních + 27 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka vnitřní špice | 185 mm (kratší špice) |
| Délka vnější špice | 189 mm (delší špice a nejdelší špice 196mm) |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Náboj | OEM |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha TT 600 R (1997-2001)
- Yamaha TT 600 S (1993-1995)
| Nahrazuje OEM díly | 4GV-F5304-00, 5CH-F5304-00, 5CH-F5304-10 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Yamaha TT 600 |
| Kompatibilní ráfek | 18" zadní ráfek pro Yamaha TT 600 |
Obsah balení
- 9 ks špic z nerezové oceli 185 mm
- 18 ks špic z nerezové oceli 189 mm
- 9 ks špic z nerezové oceli 196 mm
- 36 ks niplů
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0222 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 18" pro motocykly Yamaha TT 600. Obsahuje tři různé délky špic pro správné vycentrování kola. Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Doporučuje se použití Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte, zda velikost otvorů v ráfku odpovídá dodávaným niplům.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)