- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA TT 600 E 94-98, TT 600 RE 03-07(36/8G-300) (4GV-F5304-10; 4GV-F5304-20) (50-215) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA TT 600 E 94-98, TT 600 RE 03-07(36/8G-300) (4GV-F5304-10; 4GV-F5304-20) (50-215) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA TT 600 E 94-98, TT 600 RE 03-07(36/8G-300) (4GV-F5304-10; 4GV-F5304-20) (50-215) (CC PRODUCTS)Externí sklad 4 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA TT 600 E 94-98, TT 600 RE 03-07(36/8G-300) (4GV-F5304-10; 4GV-F5304-20) (50-215) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- YAMAHA TT 600 S 1994-1997
- YAMAHA TT 600 RE 2004
- YAMAHA TT 600 R 1997-2003
- YAMAHA TT 600 E 1994-1998
CC PRODUCTS OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G/300mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha TT 600 E (1994-1998)
- Yamaha TT 600 RE (2003-2007)
| Nahrazuje OEM díly | 4GV-F5304-10, 4GV-F5304-20 |
| Nahrazuje díly | 50-215 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Yamaha TT 600 |
| Kompatibilní ráfek | 18" zadní ráfek pro modely Yamaha TT 600 E a TT 600 RE |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 8G x 300 mm
- 36 ks mosazných niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0215 |
| Interní kód výrobce | 50-215 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo 18" motocyklů Yamaha TT 600 E (1994-1998) a TT 600 RE (2003-2007). Špice vyrobené ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Před montáží se doporučuje použití Loctite na závity niplů. Kompatibilní s originálními náboji a ráfky pro uvedené modely. Nahrazuje originální díly s čísly 4GV-F5304-10 a 4GV-F5304-20.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)