- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA XTZ 700 TENERE 19-, XTZ 700 TENERE WORLD RAID 22-, (8G/325-36) do GELGI 18 X 4.00 (BW3-F5304-00-00) (50-553) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA XTZ 700 TENERE 19-, XTZ 700 TENERE WORLD RAID 22-, (8G/325-36) do GELGI 18 X 4.00 (BW3-F5304-00-00) (50-553) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA XTZ 700 TENERE 19-, XTZ 700 TENERE WORLD RAID 22-, (8G/325-36) do GELGI 18 X 4.00 (BW3-F5304-00-00) (50-553) (CC PRODUCTS)Externí sklad > 4 ks2 479 Kč/ ks2 049 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA XTZ 700 TENERE 19-, XTZ 700 TENERE WORLD RAID 22-, (8G/325-36) do GELGI 18 X 4.00 (BW3-F5304-00-00) (50-553) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- YAMAHA XTZ 700 U TENERE T7 ABS 2019-2020
- YAMAHA XTZ 700 A TENERE T7 ABS 2019-2020
CC Products Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G/325mm, stříbrná, pro adventure.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 325 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18x4,00 |
| Náboj | OEM |
| Typ použití | Adventure |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha XTZ 700 Tenere (2019-)
- Yamaha XTZ 700 Tenere World Raid (2022-)
| Nahrazuje OEM díly | BW3-F5304-00-00 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Yamaha |
| Kompatibilní ráfek | zadní ráfek 18" x 4,00" |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 4,0 x 325 mm
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0553 |
| Interní kód výrobce | 50-553 |
Poznámky
Kompletní sada špic z švédské nerezové oceli pro zadní kolo Yamaha XTZ 700 Tenere. Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Před montáží se doporučuje použít Loctite na závity niplů. Špice nahrazují originální díl s číslem BW3-F5304-00-00. Kompatibilní s originálním zadním nábojem a 18" ráfkem šířky 4,00". Materiál: švédská nerezová ocel s pevností v tahu 1450 N/mm².

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)