- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 19" zadní KTM SX / SXF / EXC / XC-F, HUSQVARNA, HUSABERG, GAS GAS 8G/300-36 (36X204mm) (36X204mm) (OEM; 7711007120530; 77110071205) (50-278) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 19" zadní KTM SX / SXF / EXC / XC-F, HUSQVARNA, HUSABERG, GAS GAS 8G/300-36 (36X204mm) (36X204mm) (OEM; 7711007120530; 77110071205) (50-278) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 19" zadní KTM SX / SXF / EXC / XC-F, HUSQVARNA, HUSABERG, GAS GAS 8G/300-36 (36X204mm) (36X204mm) (OEM; 7711007120530; 77110071205) (50-278) (CC PRODUCTS)Externí sklad > 4 ks1 889 Kč/ ks1 561 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 19" zadní KTM SX / SXF / EXC / XC-F, HUSQVARNA, HUSABERG, GAS GAS 8G/300-36 (36X204mm) (36X204mm) (OEM; 7711007120530; 77110071205) (50-278) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HUSABERG FE 501 I.E. ENDURO 2013
- HUSABERG FE 250 2014
- HUSQVARNA TC 250 2T 2014-2021
- HUSQVARNA TC 125 2014-2022
- HUSQVARNA FC 450 2014-2021
- HUSQVARNA FC 450 ROCKSTAR EDITION 2021
- KTM SXS-F 250 2006-2010
- KTM SXS 450 RACING 2004-2006
- KTM SXS 250 2000-2009
- KTM SXC 400 1997-1998
- KTM SXC 400 TIAINEN 1999
- KTM SX-F 505 4T RACING 2007-2008
- KTM SX-F 350 4T 2011-2013
- KTM SX-F 450 2012-2013
- KTM SX-F 350 FACTORY EDITION ANTONIO CAIROLI 2011-2012
- KTM SX-F 450 PRESERIES 2006
- KTM SX-F 250 4T I.E. 2014-2022
- KTM SX-F 450 I.E. 2014-2021
- KTM SX-F 450 HERLINGS REPLICA I.E. 2019
- KTM SX-F 450 FACTORY EDITION MAX NAGL 2010
- KTM SX-F 450 FACTORY EDITION I.E. 2020
- KTM SX 525 SUPERMOTO 2004-2005
- KTM SX-F 250 FACTORY EDITION MARVIN MUSQUIN 2010-2011
- KTM SX-F 450 FACTORY EDITION 2013-2021
- KTM SX-F 250 FACTORY EDITION KEN ROCZEN 2012
- KTM SX 400 RACING 2000-2002
- KTM SX-F 250 4T PRADO I.E. 2020
- KTM SX-F 450 CAIROLI I.E. 2020
- KTM SX-F 250 4T FACTORY EDITION I.E. 2017
- KTM SX-F 250 4T FACTORY EDITION 2016
- KTM SX 125 2T 1997-2020
- KTM SX 450 RACING FACTORY EDITION STEVE RAMON 2005
- KTM SX 250 2021-2022
- KTM SX 125 FACTORY EDITION TYLA RATTRAY 2005
CC PRODUCTS Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 19", 36 ks, 8G/204mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 204 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | J-ohyb |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Zahnutá |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 19" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM SX
- KTM SXF
- KTM EXC
- KTM XC-F
- Husqvarna
- Husaberg
- Gas Gas
| Nahrazuje OEM díly | 7711007120530, 77110071205 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely KTM, Husqvarna, Husaberg a Gas Gas |
| Kompatibilní ráfek | 19" ráfek pro uvedené modely |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové švédské oceli 4,0 x 204 mm
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro zadní kolo 19"
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0278 |
| Interní kód výrobce | 50-278 |
Poznámky
Kompletní sada špic pro zadní kolo 19" motokrosových a enduro motocyklů KTM, Husqvarna, Husaberg a Gas Gas. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použití Loctite na závity niplů. Před objednáním ověřte kompatibilitu s vaším konkrétním modelem a rokem výroby.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)