- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední HONDA XR 650L 93-06 9G/275-36 (44610-MY6-405) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední HONDA XR 650L 93-06 9G/275-36 (44610-MY6-405) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 21" přední HONDA XR 650L 93-06 9G/275-36 (44610-MY6-405) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks1 839 Kč/ ks1 520 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 21" přední HONDA XR 650L 93-06 9G/275-36 (44610-MY6-405) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HONDA XR 650 L 1993-2013
CC Products Stainless Steel – sada špic, přední kolo 21", 36 ks, 9G/275mm, stříbrná, pro enduro.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 275 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný, 3.5x0.6 |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Rozměr niplu | 7,6x20 mm |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Velikost klíče | 6,5 mm |
| Závit niplu | 3.5x0.6 |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Vzor pletení | 3-křížové |
| Typ použití | Enduro |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda XR 650L (1993-2006)
| Nahrazuje OEM díly | 44610-MY6-405 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj Honda XR 650L |
| Kompatibilní ráfek | 21" ráfek pro Honda XR 650L |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 3,6x275 mm
- 36 ks mosazných niplů 7,6x20 mm
- montážní návod
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0064 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro přední kolo Honda XR 650L z let 1993-2006. Špice z kvalitní švédské nerezové oceli s pevností 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Před montáží doporučujeme použít Loctite na závity niplů. Zkontrolujte kompatibilitu průměru otvorů v ráfku s niply 7,6 mm - při neshodě je nutná výměna za niply jiné velikosti. Špice náhradí originální díl Honda 44610-MY6-405.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)