- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA YZ 400 79, YZ 465 80, 9G/300-36 (2X5-25304-01) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA YZ 400 79, YZ 465 80, 9G/300-36 (2X5-25304-01) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA YZ 400 79, YZ 465 80, 9G/300-36 (2X5-25304-01) (CC PRODUCTS)Externí sklad 1 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní YAMAHA YZ 400 79, YZ 465 80, 9G/300-36 (2X5-25304-01) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- KAWASAKI KLX 300 R 1997-2003
- KAWASAKI KLX 250 S 2009-2017
- KAWASAKI KLX 250 E 1993-1995
- KAWASAKI KLX 125 D-TRACKER 2014
- KAWASAKI KLX 140 2008-2014
- KAWASAKI KLX 230 ABS 2020-2021
- KAWASAKI KLX 140 L 2008-2014
- KAWASAKI KLX 250 CAMO 2019
- KAWASAKI KLX 250 A 1979-1980
- KAWASAKI KLX 125 C 2010-2017
- KAWASAKI KLX 125 D D-TRACKER 2010-2013
- KAWASAKI KLX 230 SE ABS 2020
- KAWASAKI KDX 450 1982-1984
- KAWASAKI KDX 220 R 1997-2005
- KAWASAKI KDX 125 SR 1990-2002
- KAWASAKI KDX 200 C 1986-1988
- KAWASAKI KDX 250 B 1979-1981
- KAWASAKI KDX 175 A 1980-1982
CC PRODUCTS OEM Replacement – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 9G/300mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 300 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Nerezová ocel |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Yamaha YZ 400 (1979)
- Yamaha YZ 465 (1980)
| Nahrazuje OEM díly | 2X5-25304-01 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Yamaha |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek pro motocross |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 9G délka 300 mm
- 36 ks niplů z nerezové oceli
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0116 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo 18" motocyklů Yamaha YZ 400 (1979) a YZ 465 (1980). Nahrazuje originální díl číslo 2X5-25304-01. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů je 3-5 Nm. Pro montáž doporučujeme použití Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu průměru otvorů v ráfku s velikostí niplů.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)