- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední SUZUKI RM 125 / 250 96-00, DR-Z 400 00-, KAWASAKI KLX 400 R 00-06 (9G/300-36) (36X204mm) (55320-36E00; 41026-S008) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední SUZUKI RM 125 / 250 96-00, DR-Z 400 00-, KAWASAKI KLX 400 R 00-06 (9G/300-36) (36X204mm) (55320-36E00; 41026-S008) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
519 Kč
429 Kč
bez DPH
519 Kč
429 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
499 Kč
412 Kč
bez DPH
499 Kč
412 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
559 Kč
462 Kč
bez DPH
559 Kč
462 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
559 Kč
462 Kč
bez DPH
559 Kč
462 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
169 Kč
140 Kč
bez DPH
169 Kč
140 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží8
špice s niply komplet. 21" přední SUZUKI RM 125 / 250 96-00, DR-Z 400 00-, KAWASAKI KLX 400 R 00-06 (9G/300-36) (36X204mm) (55320-36E00; 41026-S008) (CC PRODUCTS)Externí sklad 4 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 21" přední SUZUKI RM 125 / 250 96-00, DR-Z 400 00-, KAWASAKI KLX 400 R 00-06 (9G/300-36) (36X204mm) (55320-36E00; 41026-S008) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- SUZUKI RM 125 1996-2003
CC Products OEM Replacement – sada špic, přední kolo 21", 36 ks, 9G/204mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 9G (3,6 mm) |
| Délka špice | 204 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Suzuki RM 125 (1996-2000)
- Suzuki RM 250 (1996-2000)
- Suzuki DR-Z 400 (2000-)
- Kawasaki KLX 400 R (2000-2006)
| Nahrazuje OEM díly | 55320-36E00, 41026-S008 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely |
| Kompatibilní ráfek | 21" ráfek pro motokros a enduro |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 9G délky 204 mm
- 36 ks niplů
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0043 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro přední kolo 21" na motokrosové a enduro motocykly Suzuki RM a DR-Z, Kawasaki KLX. Špice ze švédské nerezové oceli s pevností 1450 N/mm². Doporučený utahovací moment niplů 3–5 Nm. Doporučuje se použití Loctite na závity niplů. Před montáží zkontrolujte kompatibilitu s ráfkem a nábojem.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 8
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
1 ks
0 hodnocení
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
2 489 Kč
/
ks
2 057 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4 ks
0 hodnocení
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
739 Kč
/
ks
611 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
519 Kč
429 Kč
bez DPH
519 Kč
429 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
499 Kč
412 Kč
bez DPH
499 Kč
412 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
559 Kč
462 Kč
bez DPH
559 Kč
462 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
559 Kč
462 Kč
bez DPH
559 Kč
462 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
0 hodnocení
169 Kč
140 Kč
bez DPH
169 Kč
140 Kč
bez DPH
Externí sklad
> 4
Zboží zařazeno v kategoriích














.png)