- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 21" přední KTM 790 ADV 19-20, 890 ADV 21-, 1090 ADV 13-19, 1190 ADV 13-16, 1290 ADV 15-, (21X2,5) (13-8G/300) (OEM:60309071000)(50-0414) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 21" přední KTM 790 ADV 19-20, 890 ADV 21-, 1090 ADV 13-19, 1190 ADV 13-16, 1290 ADV 15-, (21X2,5) (13-8G/300) (OEM:60309071000)(50-0414) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
špice s niply komplet. 21" přední KTM 790 ADV 19-20, 890 ADV 21-, 1090 ADV 13-19, 1190 ADV 13-16, 1290 ADV 15-, (21X2,5) (13-8G/300) (OEM:60309071000)(50-0414) (CC PRODUCTS)Externí sklad 2 ks2 489 Kč/ ks2 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 21" přední KTM 790 ADV 19-20, 890 ADV 21-, 1090 ADV 13-19, 1190 ADV 13-16, 1290 ADV 15-, (21X2,5) (13-8G/300) (OEM:60309071000)(50-0414) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- KTM SUPER ADVENTURE 1290 T ABS 2017
- KTM SUPER ADVENTURE 1290 S ABS 2017-2020
- KTM SUPER ADVENTURE 1290 R ABS 2017-2020
- KTM SUPER ADVENTURE 1290 ABS 2015-2016
- KTM DUKE 790 L ABS 2018-2020
- KTM DUKE 790 ABS 2018-2020
- KTM ADVENTURE 790 RALLY ABS 2020
- KTM ADVENTURE 790 R ABS 2019-2020
- KTM ADVENTURE 790 ABS 2019-2020
CC Products Complete Spoke Sets – sada špic s niply, přední kolo 21", 36 ks, 8G, stříbrná, pro adventure.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Rozložení | 18 vnitřních + 18 vnějších |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka vnitřní špice | 300 mm (vnitřní špice na obou stranách) |
| Délka vnější špice | 300 mm (vnější špice na obou stranách) |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Rozměr niplu | 7,6x20 mm |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Velikost klíče | 6,5 mm |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21x2,5 |
| Náboj | OEM |
| Vzor pletení | 3-křížové |
| Typ použití | Adventure |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM 790 Adventure (2019-2020)
- KTM 890 Adventure (2021-)
- KTM 1090 Adventure (2013-2019)
- KTM 1190 Adventure (2013-2016)
- KTM 1290 Adventure (2015-)
| Nahrazuje OEM díly | 60309071000 |
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely KTM Adventure |
| Kompatibilní ráfek | 21" ráfek, šířka 2,5" |
Obsah balení
- 36 ks špiček z nerezové oceli švédské kvality
- 36 ks mosazných niplů 7,6×20 mm
- kompletní sada pro přední kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0414 |
| Interní kód výrobce | 50-0414 |
Poznámky
Kompletní sada špiček a niplů pro přední kolo 21" motocyklů KTM Adventure. Doporučený utahovací moment niplů je 3–5 Nm. Při montáži se doporučuje použít Loctite na závity niplů. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s pevností v tahu 1450 N/mm². Před montáží zkontrolujte kompatibilitu průměru děr v ráfku s průměrem niplů 7,6 mm.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)