- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) přední 21 KTM 950/990 barva stříbrná
HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) přední 21 KTM 950/990 barva stříbrná
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) přední 21 KTM 950/990 barva stříbrnáExterní sklad 1 ks2 019 Kč/ ks1 669 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Haan Wheels Reinforced – sada špic s niply, přední kolo 21", 36 ks, 8G, zesílené, stříbrná, pro adventure.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Zesílené | Ano (heavy-duty) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Materiál niplů | Mosaz |
Kolo
| Pozice kola | Přední |
| Rozměr ráfku | 21" |
| Náboj | OEM |
| Typ použití | Adventure |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- KTM 950
- KTM 990
| Kompatibilní náboj | originální přední náboj pro uvedené modely KTM |
| Kompatibilní ráfek | 21" ráfek pro KTM 950/990 |
Obsah balení
- 36 ks zesílených špic z nerezové oceli
- 36 ks niplů
- kompletní sada pro přední kolo
Identifikátory
| Katalogové číslo | 25 3304 |
| Interní kód výrobce | 25 3304 |
Poznámky
Zesílené špice určené pro KTM 950/990, přední kolo 21". Doporučený utahovací moment niplů 3-5 Nm. Při montáži se doporučuje použití Loctite na závity niplů. Před instalací zkontrolujte kompatibilitu s vaším ráfkem a nábojem. Špice jsou vyrobeny z nerezové oceli pro dlouhou životnost a odolnost proti korozi.

HAAN WHEELS
Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceHAAN WHEELS
Zboží zařazeno v kategoriích






.png)