- Náhradní díly a příslušenství
Blog
03.02.2026
Nové motocyklové kufry KAPPA – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Plánujete další motorkářskou sezónu? Máme pro vás skvělou zprávu! Do naší nabídky právě přibyla nejnovější řada kufrů KAPPA, která zaujme každého, kdo...
číst celé
29.01.2026
Kde končí asfalt, začíná dobrodružství. Poznejte Michelin Anakee Advanture 2!
Hledáte pneumatiku, která vás nedonutí ke kompromisům mezi dálnicí a štěrkovou zkratkou? Máme pro vás žhavou novinku, která stanovuje nové standardy v...
číst celé
29.01.2026
Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
Velká dodávka pneumatik WANDA! Legendární E80 Enduro Extreme SOFT opět dostupná!
číst celé
- Úvod
- Podvozek a tlumení
- Špice a niple
- špice s niply komplet. 18" zadní HONDA CR 125 / 250 / 500 84, (8G/275-36 ) (50-400) (426D0-KA3-730; 426A0-KA3-730; 426C0-KA3-730) (CC PRODUCTS)
špice s niply komplet. 18" zadní HONDA CR 125 / 250 / 500 84, (8G/275-36 ) (50-400) (426D0-KA3-730; 426A0-KA3-730; 426C0-KA3-730) (CC PRODUCTS)
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
Podobné produkty
0 hodnocení
HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) přední 21 HONDA CR 125/250/450/500 84-94 barva stříbrná
2 119 Kč
/
ks
1 751 Kč
bez DPH
2 119 Kč
/
ks
1 751 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
479 Kč
/
ks
396 Kč
bez DPH
479 Kč
/
ks
396 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
469 Kč
/
ks
388 Kč
bez DPH
469 Kč
/
ks
388 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
1 139 Kč
/
ks
941 Kč
bez DPH
1 139 Kč
/
ks
941 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
2 179 Kč
/
ks
1 801 Kč
bez DPH
2 179 Kč
/
ks
1 801 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
1 hodnocení
1 429 Kč
/
ks
1 181 Kč
bez DPH
1 429 Kč
/
ks
1 181 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
1 329 Kč
/
ks
1 098 Kč
bez DPH
1 329 Kč
/
ks
1 098 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Související zboží7
špice s niply komplet. 18" zadní HONDA CR 125 / 250 / 500 84, (8G/275-36 ) (50-400) (426D0-KA3-730; 426A0-KA3-730; 426C0-KA3-730) (CC PRODUCTS)Externí sklad 3 ks2 479 Kč/ ks2 049 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kompatibilita
Díl špice s niply komplet. 18" zadní HONDA CR 125 / 250 / 500 84, (8G/275-36 ) (50-400) (426D0-KA3-730; 426A0-KA3-730; 426C0-KA3-730) (CC PRODUCTS) je vhodný pro:
- HONDA CR 125 1984
- KTM ADVENTURE 950 2002
- KTM ADVENTURE 990 ABS 2006-2013
- KTM ADVENTURE 990 DAKAR EDITION ABS 2011
- KTM ADVENTURE 990 LC8 2006
- KTM ADVENTURE 990 LC8 ABS 2013
- KTM ADVENTURE 990 LIMITED EDITION ABS 2011
- KTM ADVENTURE 990 R 2009-2013
- KTM ADVENTURE 990 R LC8 2013
- KTM ADVENTURE 990 R SPECIAL EDITION ABS 2011
- KTM ADVENTURE 990 S 2007-2008
- KTM ADVENTURE 990 S LC8 2006-2007
- KTM ADVENTURE 990 SPECIAL EDITION ABS 2010
- KTM SUPER ENDURO 950 R 2007-2008
- KTM SUPER ENDURO 950 R LC8 2006-2008
CC PRODUCTS Stainless Steel – sada špic, zadní kolo 18", 36 ks, 8G/275mm, stříbrná, pro motokros.
Specifikace špic
| Počet špic | 36 ks |
| Tloušťka drátu (gauge) | 8G (4 mm) |
| Délka špice | 275 mm |
| Materiál | Nerezová ocel (pevnost v tahu 1450 N/mm², mez kluzu 1250 N/mm²) |
| Typ špice | Rovné (straight) |
| Závit | Válcovaný, 3.5x0.6 |
| Hlava špice | Rovná (90°) |
| Povrchová úprava | Nerez (bez úpravy) |
| Barva | Stříbrná |
Specifikace niplů
| Počet niplů | 36 ks |
| Rozměr niplu | 7,6x20 mm |
| Materiál niplů | Mosaz |
| Velikost klíče | 6,5 mm |
| Závit niplu | 3.5x0.6 |
Kolo
| Pozice kola | Zadní |
| Rozměr ráfku | 18" |
| Vzor pletení | 3-křížové |
| Typ použití | Motokros |
Kompatibilita
| Kompatibilita | Specifické pro vozidlo |
- Honda CR 125 (1984)
- Honda CR 250 (1984)
- Honda CR 500 (1984)
| Nahrazuje OEM díly | 426D0-KA3-730, 426A0-KA3-730, 426C0-KA3-730 |
| Kompatibilní náboj | originální zadní náboj pro uvedené modely Honda CR |
| Kompatibilní ráfek | 18" ráfek pro motokros |
Obsah balení
- 36 ks špic z nerezové oceli 8G/275 mm
- 36 ks niplů z mosazi 7,6×20 mm
Identifikátory
| Katalogové číslo | 50-0400 |
| Interní kód výrobce | 50-400 |
Poznámky
Kompletní sada špic a niplů pro zadní kolo Honda CR modelů z roku 1984. Doporučený utahovací moment niplů je 3–5 Nm. Před montáží aplikujte střední sílu Loctite na závit špic. Ověřte kompatibilitu průměru otvorů v ráfku s velikostí niplů 7,6 mm. Špice jsou vyrobeny ze švédské nerezové oceli s vysokou pevností v tahu.

Nakupujte kvalitní náhradní díly na motocykly výhodně na Moto-Kvalitne.cz
Parametry
VýrobceCC PRODUCTS
Související zboží 7
0 hodnocení
HAAN WHEELS zesílené špice s niply (komplet) přední 21 HONDA CR 125/250/450/500 84-94 barva stříbrná
2 119 Kč
/
ks
1 751 Kč
bez DPH
2 119 Kč
/
ks
1 751 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
479 Kč
/
ks
396 Kč
bez DPH
479 Kč
/
ks
396 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
469 Kč
/
ks
388 Kč
bez DPH
469 Kč
/
ks
388 Kč
bez DPH
Externí sklad
3 ks
0 hodnocení
1 139 Kč
/
ks
941 Kč
bez DPH
1 139 Kč
/
ks
941 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
0 hodnocení
2 179 Kč
/
ks
1 801 Kč
bez DPH
2 179 Kč
/
ks
1 801 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
1 hodnocení
1 429 Kč
/
ks
1 181 Kč
bez DPH
1 429 Kč
/
ks
1 181 Kč
bez DPH
Externí sklad
4 ks
0 hodnocení
1 329 Kč
/
ks
1 098 Kč
bez DPH
1 329 Kč
/
ks
1 098 Kč
bez DPH
Externí sklad
2 ks
Zboží zařazeno v kategoriích













.png)